Nyt on aika nousta kapinaan

Meidän peräkammarien poikain pitää lähteä pois kammareista ja ruveta vaatimaan naista. Olen henkilökohtaisesti kyllästynyt vahtaamaan vähäpukeisia naisia netistä ja kopeloimaan itseäni.
15305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Keskiviikkona torille kaupantekoon, sinne vaan rohkeasti palvilihojen ja savulahnojen sekaan oma koju pystyyn.

Äänestä
  • koiria ei saa viedä torille toriaikana

    Äänestä

Kansalaisopisto järjestää Irti Äidistä-kurssin kaudella -23-24. Sinne vaan kaikki äitylin kullanmurut 30-70 vuotiaat.

Äänestä

heHEEEE tatjana tänne het

Äänestä

Mä asun mutsin luona ja juon ja tappelen kylillä joka viikloppu

Äänestä

Aloitus oli varmaan provo, mutta vastaan kuitenkin:

Jos olet kyllästynyt vahtaamaan vähäpukeisia naisia netistä ja kopeloimaan itseäsi, niin lopeta vähäpukeisten naisten vahtaaminen netissä ja itsesi kopelointi. Aikansa voi käyttää paremminkin.

Kannattaa tutustua myös sellaisiaan asioihin kuin MGTOW ja NoFap.

Äänestä

Ota kuule ämmää hiuksista kiinni ja rahtaa kammariin, näin on aina täällä tehty

Äänestä

Täytyy laatia kansalaisaloite uudesta laista, jossa kaikille naimattomille/vapaille täysi-ikäisille säädetään pillunantovelvollisuus tilanteissa, joissa asiallisesti heiltä sitä joku pyytää. Lisäedellytyksenä voisi olla pillunsaajan velvollisuus käydä huolellisella pesulla vähintään ennen aktia, mielellään myös aktin jälkeen.

Parisuhteessa taas voidaan soveltaa kansallisia suihinottopäiviä, joita voisi olla vähintään pari kertaa viikossa, mieluummiin useammin.

Äänestä

No pian on Pridet ja sateenkaaret saa vanhapoikaki kaveria. Siittä vaa tienposkee tyrkylle ja lippua heiluttaan kyllä sieltä joku karvakoura koppaa kainaloo

Äänestä
  • Kuka niitä homoja haluaa, ei kukaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kuka niitä homoja haluaa, ei kukaan.

    Pian on paikallisten ukkojen aukot hooonattu puhtaaksi kun pridet alkaa 🏳️‍🌈🏁

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Pian on paikallisten ukkojen aukot hooonattu puhtaaksi kun pridet alkaa 🏳️‍🌈🏁

    No eipä sitten tarvitse ihmetellä noita viime aikojen hyökkäilyjä pridejä vastaan...

    Äänestä

Nyt tuloo baakelsi, saa tulla pyyhkimään.

Äänestä

Iloista seurata vierestä kun 5 kappaletta aikamies poikia kirmaa pellolla ilman pöksyjä toistensa ”perässä”

Äänestä

Sääliksi käy teitä maatiaismiehiä. Naiset muuttaa pois, miehet keulii keskenään kuten nuoruuressa oppinu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Meidän peräkammarien poikain pitää lähteä pois kammareista ja ruveta vaatimaan naista. Olen henkilökohtaisesti kyllästynyt vahtaamaan vähäpukeisia naisia netistä ja kopeloimaan itseäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu