Lapin kaikki kommunistit kannattaa Haavistoa. On Venäjän mieleinen pressa.
Vastaukset 9
- Anonyymi
Mikähän hänessä on sitä Venäjä mielisyyttä ??????
Hänestä tulee näillä näkymillä meidän seuraava pressa. - Anonyymi
Lapissa ei montaa kommunistia ole jäljellä, eikä niitä ole Suomessakaan kun jotain 0,02 %, joten aika kuoleva kannattajajoukko siinä on. Kun kuitenkin on ylivoimassa gallup johdossa, niin vihreiden lisäksi hänelle löytyy laajaa kannatusta monilta tahoilta.
- Anonyymi
Keski-Uusimaa lehden toimittajatkin on lahjottu/ uhkailtu. Ei saa kirjoittaa mitään negatiivista Haavistosta. Mihin Suomi on menossa?
- Anonyymi
Räsäsen oikeudenkäyntikin järjestetty tästä viiteryhmästä. Onko oikein?
- Anonyymi
Haavisto persidentiksi.
- Anonyymi
Nyt jo on uimahalliin ilmestynyt pelehtijöitä. Miten jatkossa? Lontoossa on hyvin paheellista,tällaista toimintaa. Presidentti on arvojohtaja.
- Anonyymi
No ei ole. Saisi tuomion homostelusta Venäjällä. Toisaalta mitä väliä, sillä Stubbi on jo valittu pressaksi samoin perustein, kuin Suomi vietiin Natoonkin. (eli suunnatulla mielipidekyselyllä).
- Anonyymi
minähän en ikinä hinttiä äänestä pressaksi! Ottaa lienee tekarit pois ennen iltapuhteita..........
- Anonyymi
Stubb on aiemmin julkisesti sanonut olevansa bi-seksuaali.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3141430Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311169- 62922
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html455915- 72911
- 48681
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M96649Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen73645Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl464619- 38602