Kiertääkö kehitysapu jotain kautta jakajille

Koska sen vähentämistä kovasti vastustetaan.
4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kierrä vaan se keräys hallintohimmeli ja heidän palkat syö suoraan noin 80% eli kun annat 100e niin hyvällä tuurilla se kohde jolle sen tarkoitit saa 20e loput menee keräysjärjestölle.

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    😍 ­­N­­­y­m­­­f­­o­­m­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17891883g

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Hyvin mahdollista!

Äänestä

Tuki käytännössä menee sitten jakajalle 80 prosenttisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska sen vähentämistä kovasti vastustetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu