Otetaan/ haetaan vakkariksi koronarokottamaton neitseellinen terve nainen.

Itse olen aina ollut tarkka terveyteni suhteen ja viimeinen asia mitä kaipaan elämääni olisi joku herpes...
En myöskään välitä altistua piikkiproteiini patogeeneille, jota rokotetut mahdollisesti edelleen erittävät seksi kontaktissa.
Tästä syystä mieluiten otan neitseellisen partnerin.
Itse en ole kokematon. Ainoastaan taudeista vapaa.

Iän suhteen en aseta tarkkoja raameja. Mielellään sen verran saa olla, että kehdataan yhdessä liikkua kaupungilla ja viihteellä. Kyllä. Olisi näet positiivista, jos kanssasi voisi tehdä muutakin kuin harrastaa seksiä, joka taasen toisi tapaamiseen enemmän siaältöä ja mielekkyyttä lähteä ajelemaan vkonloppuisin.

Parisuhdetta en ole toistaiseksi edes koskaan etsinyt, mutta mistäpä koskaan tietää millon iskee kunnolla ja kaikki natsaa. Lapsia ja avioliittoa en hanki, enkä solmi koskaan. Yhdessä voi olla ilmankin lakiteknisiä sitoumuksia.

Olen sopusuhtainen ja liikunnallinen tyyppi. Introvertti.

Jos kiinostunut löytyy niin tuumataan miltä homma näyttää.

Minut tavoittaa myös treffi puolelta.

Hyvää kesää kaikille👍

3

364

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🤢🤮

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        😍 ­­­N­­­y­m­­f­­o­­­m­­­a­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#178920624

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      86
      5171
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      53
      3326
    3. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

      Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
      Maailman menoa
      71
      2694
    4. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      62
      1358
    5. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      304
      1278
    6. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      19
      1203
    7. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      112
      1086
    8. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      46
      1040
    9. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      1026
    10. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      229
      1008
    Aihe