Sen omistajahan kannattaa sinimustaa rasistista oikeistofasistista puoluetta, joka ei tykkää kuin geneettisesti aidoista suomalaisista.
Voisi luulla, että asiointi tuollaisen henkilön kaupassa olisi vaarallista. Että joutuisi syrjään vedetyksi takahuoneeseen, jonka jälkeen ei enää koskaan kukaan mamua näkisi missään.
Voisi luulla, että asiointi tuollaisen henkilön kaupassa olisi vaarallista. Että joutuisi syrjään vedetyksi takahuoneeseen, jonka jälkeen ei enää koskaan kukaan mamua näkisi missään.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Miksi ne siellä asioisi? Ei siellä myydä hifistelytuotteita.
Onneksi siellä ei myydä makian tuotteita, alkaisi yököttämään.
Hifi-videoita ei ainakaan saa oikein mistään enää uutena.
Hyvä Kärkkäinen...Jos ottaa kärsään voi aina muuttaa mistä on tänne tunkeutunut...täällä teitä kaivata. Hastala vista...emme itke perään
Mamu myytäisiin lemmikkien jauhelihana asiakkaille.
Toivottavasti ei, edes yksi kauppa jossa on kotoinen tunnelma.
Olen käynyt useasti, paljon käy mamuja, Suomessa kun rasismia on vain vihervasureiden korvien välissä.
Onko sinumusta puolue siis vihervassareiden puolue?
”Me olemme rotuidentiteettiä ylläpitävä puolue. Eli meitä voi pitää siltä osin rasistisena oikeistoradikaalina liikkeenä, että kyllä me koemme, että suomalaiset ovat arvokkaampia kuin vieraat kansat.”
Sinumustasi on 0,0001 prosenttia kansasta. Ei kiinnosta palaakaan.
Kärkkäisellä ei ole kelan suoramaksutiliä. Joten kelamatuja harvoin siellä näkee.
Ei kai kukaan normaali ihminen käy fasistin omistamassa kaupassa?
Elo et käy oti hepan arabi kaupoissa
Perjantai käynnistynyt varhain ja vauhdilla?
Myykö hakaristejä?
Ajattelin kerran pukeutua hammasharjaviiksi-Aatuksi ja tulla Kärkkäisen ulko-ovelle lukemaan ääneen Kärkkäisen silloista mainosjulkaisua Magneettimediaa.
Kauankohan siinä olisin saanut olla? Enhän olisi muuta kuin lukenut kaupan omaa mainoslehteä (juutalaissalaliittosyytteineen) sanasta sanaan.
Mitä uutta. Rasistihan se on aina ollut. En asioi.
Hyvä Kärkkäinen.
Sieltä ostetaan mistä halvimmalla saadaan oli sitten valkoihoinen tai mustaihoinen, rajakki tai suvakki.