Oi suomi, vaikeat ajat teille tulossa. Kostona synneistänne saatte julman hallituksen joka leikkaa elintasoanne kunnes nöyrrytte edessäni! Oi minä pyhä, en katso enää suomea!
Teiltä nousee musta noita suuren sotilasmahdin johtoon se sinetöi kohtalonne ja minä tuhoan sinut suomi! Kiveäkään ei jää kiven päälle kun vihani leiskuu ja siunaan Venäjää tulevassa sodassa! Minä annan suuria alueita maastanne venäjälle pian alkavassa sodassa! Ensin kuitenkin annan julman hallituksen kurittaa teitä taloudellisesti koska ette ole nöyrtynyt rukoilemaan edessäni!
Terv. Herran Profeetta Lapista!
Jumala puhui Profeetalleen
Anonyymi-ap
3
277
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo ilmoitettu sanoma EI OLLUT Jumalan Hengen tasolta tullutta.
- Anonyymi
No eipä todellakaan ollut jumalalta.
T. profeetta- Anonyymi
Ja sinäkin olet väärä profeetta aivan kuin aloittajakin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352226
- 841303
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361226- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565