Taas naisena esiintyvä transpyöräilijä pokkasi naisten sarjan voittorahapotin kun voitti monella minuutilla muut osallistuneet joilla muilla taisi olla naisen geenistö.
Tämä on hieno alku sille että varsinaiset naiset syrjäytyvät tällaisista tapahtumista ja palaavat hiljalleen hellan ääreen. - On ollut todella nerokas oivallus keksiä tällainen menettely saada aidot naiset takaisin ruotuun.
Tämä on hieno alku sille että varsinaiset naiset syrjäytyvät tällaisista tapahtumista ja palaavat hiljalleen hellan ääreen. - On ollut todella nerokas oivallus keksiä tällainen menettely saada aidot naiset takaisin ruotuun.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tässä tosiaan kuva voittajasta:
https://assets.bikehub.co.za/monthly_04_2021/post-87851-0-69371500-1619764649.jpg
Moottoripyöräilijä väittää olevansa polkupyöräilijä....mikä vitsi tämäkin on?
Tottakai se on polkupyörä, jos se tarvii polkaista käyntiin.
Ihmisten pitäisi boikotoida moiset kisat aina. Satanistit sotkee agendoillaan maailmaa kun ihmiset ei toimi. Kaikki käännetään nurinpäin.
Urheilukilpailuihin trans am-sarja. Ei enää ongelmaa.
Transseksuaalienhan piti olla oma sukupuolensa.
Nyt ovatkin joko naisia tai miehiä...
Juu, ei naisten sovi urheilla, miehet on siinäkin parempia.
Hyvä biisi -Transitmies
https://www.youtube.com/watch?v=FUmmBfgwWoE
DNA:n kieltäjät pitäisi laittaa 10 vuodeksi uudelleenkoulutusleirille Kiinan ja Pohjois-Korean oppien mukaan.
Tämä transmies olisi ollut miesten sarjassa aina viideskymmenes vasemmalta laskien joten päätti heittäytyä naisten sarjaan ja voittaa koko potin.
Ilahduttavaa järjenjuoksua etenkin päättäviltä tahoilta.
Jouluna ei lauleta kulkuset,kulkuset😂🤣
Armeijaan mennessäkin kannattaa ilmottautua tytöksi, pääsee tyttöjen tupaan ja saa isommat päivärahat (tampax-lisä).