Eikös se mennyt niin että kun Hunter Biden meni myymään taulujaan Kiinaan niin kiinalaiset vaihtoivat Hunterin läppärin heidän kiinalaistia naisia siältämään läppäriin.
Tucker Carlsonin ep 5:ssa annetaan ymmärtää toisin.
https://rumble.com/v2veyw2-ep.-5-on-turvallisempaa-olla-presidentin-poika-kuin-hnen-vastustajansa.-suo.html
Tucker Carlsonin ep 5:ssa annetaan ymmärtää toisin.
https://rumble.com/v2veyw2-ep.-5-on-turvallisempaa-olla-presidentin-poika-kuin-hnen-vastustajansa.-suo.html
Vastaukset 3
Vanhimmat
Vihdoinkin!
Ei. Huntter käyttää huumrita, kokaniiniavideolla, ja myöntänyt sen kirjoissaan.
Alkuun vannoi ettei ole tehnyt mitään, nyt myönsi 3 riskosta. Uskokoon ken haluaa😆
Linkki Marco Polon kokoamaan tiedostoon Hunterin läppärin sisällöstä:
https://bidenlaptopreport.marcopolousa.org/report_viewer/index.html#p=1
Demareilla on hirveä hätä, kun ensin kielsivät koko läppärin olemassaolon. Sitten alkoi veivailu, että sen sisältö on väärennetty. Ja nyt viimein Hunter myöntää kolme rikosta. Yksi on aseen ostoluvan tietojen väärennys ja kaksi muuta ovat vähäisiä verorikkeitä.
Katsokaa tuosta printtimuotoon kootusta aineistosta, löytyisikö sieltä muita ja paljon vakavampia rikoksia. Alkuperäisen kovalevyn kopiot on kirjattu Senaatin todistusaineistoon ja pariin muuhunkin virallisen instituution todistusaineistoon. Ei ole enää paluuta niiden ohittamiseen. Paitsi täysin korruptoidussa oikeuslaitoksessa.
Sotilastuomioistuimet ovat se viimeinen perälauta, joka katkaiseen Bidenien kaulat.
Ja samoin Soroksen tuomarien kaulat.