Olin yllättynyt norjalaisen valinnasta. Minusta Sari ja norjalainen näyttivät odella luontevilta ja sopivilta toisilleen. Valittu Ana on kaunein ehdokaista ja tulee tunne, että tämö taisi ratkaista norjalaisen valinnan. Jos minulta kysyttäisiin, mitä ei tehdä, niin minulle tuli tuntemus että Sarilla ja norjalaisella olisi ollut mahdollisuus pitempään parisuhteeseen, ihan onneliisuuteen ja rakkauteen. Noin lyhyessä tuttavuudessa fyysinen attraktio ratkaisee, ja norjalainen valitsi kauneimman naisen.
Italialaisen valinta ei tullut yllätyksenä.
En katsonut kaikkia treffejä, ja turkkilaisen valinta yllätti. Jotenkin minusta tuntuu, että hän testasi ja kokeili tummaa naista liehittelemällä Teijaa. Sellaisen vaikutelman sain. Tämä ei tietenkään ollut eettinen tapa toimia. Teija ei ollut valmis muuttamaan Turkkiin joten varmaan valinta osui kohdalleen. Ihmettelin vain turkkilaisen takstikointia naisten kanssa. Se oli peliä.
Islantilaisen valinnan saattoi arvata. Kummatkin miehet olivat todella hyviä ehdokkaita. En tiedä, onko se sitten niin, että nuoruus aina vetoaa. Ei kotiin lähtevä mies olisi enää Islantiin muuttanut. Ystävyys näillä ihmisillä jatkuu.
Valinnat 22.6.2023
Anonyymi-ap
2
641
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä se usein tuppaa valinta osumaan parhaimman näköiseen ehdokkaaseen, mikä on vähän tylsää. Ei ehkä ajatella niin pitkälle asioita. Toisaalta jos ei toinen viehätä niin ei siitäkään todennäköisesti hyvää seuraa.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17902016I
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain31811942Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15311084Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2526407Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2275229Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1683684- 1743558
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502533Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292000Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121844Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171735