Aikoo vaatia kunnon vahingonkorvauksia Parkanon Kaupungilta niin mihin tahoon olla yhteyksissä?
Vastaukset 5
- Anonyymi
Pihlajalinnaan.
- Anonyymi
Minä hommasin asianajajan joka väsäsi korvausvaatimuksen. Tosin kyseessä oli tällainen "köyhäinapu"- asianajaja joten kaikki ei mennyt ihan putkeen. Eihän niitä hyviä laki-ihmisiä köyhille anneta kun vastapuolena juuri on joku viranomainen eivätkä he halua korvata köyhille yhtikäs mittää.
- Anonyymi
Mannejohtaja tietää konstit, miljoona pikku raha
- Anonyymi
Oliko seksuaalisuus jotenkin mukana tässä keississä. Olisiko niin että kaikkia vaan haluttaa ja tuupataan vaan menemään sitte siinä.
- Anonyymi
Yhteyttä Kaupunkiin?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS1253153Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.161101Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63903Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke54884- 52819
- 48709
- 58685
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍82682- 80636
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35624