"Juustonakki", koska olet ihan pikkuisen kujalla niin monesta asiasta. En tiedä miksi olet kehittänyt niin utopistisia ajatushimmeleitä. En sano tätä pahalla. Olethan sinä fiksu. Se vaan on jännä juttu, kun ihmisellä lähtee homma lapasesta, niin se usein lähtee isosti.
Nainen, salainen lempimeni sinulle on
Anonyymi-ap
26586
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Ei minua kiinnosta mitä muut ovat minusta mieltä.
No ei tuosta aloituksesta ymmärrä mitään...
Miten juustonakki liittyy kujalla olemiseen?
No se justonakki on semmone apupalamakunen...
?
KYTÄT!!!!!
Jos sinulla on ätmi niille asiaa, niin aina voit koputtaa jonkun auton kylkeen niin siitä se sinun asiasi lähtee etenemään. On tämä huutelu varmaan todella provosoivaa, en tosiaan tiedä mitä vastaavasta tilanteessa tekisin🤔
Minulla olikin jo ehtinyt tulla ikävä tuota "KYTÄT!!!"-huudahdusta. Kiva, että tulit palstalle takaisin.
Ei ätmi ole missään vaiheessa täältä poistunut, mutta ns jeesus kolumbuskirjoittelu (tietäjät tietää) on kokenut jälleen trendausta, se on stressitason nousun merkki mielestäni- varsinkin jos häpykarvat ym tulee puheen kaavaan mukaan
Tämä on taas sille M-naiselle jolla on paksut pylväät jalat, tasapaksu makkara vartalo päästä nilkkoihin, harvat hiukset jossa kalju loistaa, hirveän ruma ääni, ripulit housuissa ja nyt lempinimeksi vielä " juustonakki. "
Niinpä. Tämä palsta on täynnä ihania, rakastavia tekstejä miehille ja haukkumistekstejä naisille... (Paitsi se yksi nainen, joka äyskii varmaan krapuloissaan.)
Eli summa sunmarum omissa pilvilinnoissa oleileva mies kirjoittelee lööperiä itselleen samalla kun haukkuu naisia
Ettei vaan se sama äyskijä nainen olet näidenkin takana. Vähän luulen että on. Sivusta
Sinun miehen yksinpuheluteatteri on loppujen lopuksi suht helppo erottaa mustamaalajamartan/martin hapatuksesta😉
Kai ymmärrät stayuppirotta että palstalla yhtään olleet tietävät sinun haukkuneen täällä daameja jo vuosikymmeniä
Silmäpussit?
❣️❣️❣️
Mulla on silmäpussit.
Minun nimessäni on kolme kirjainta😘
Miten tuo juustonakki liittyy mihinkään? Outo.
Olis edes "naurava nakki", astetta hauskempi.
Salainen lempinimeni sulle on Homejuustopalli
Naurahdin. Sinä olet joku kehitysvammainen varmasti.
Ihan kujalla taas, en ymmärrä mitä yhteistä on juustonakilla ja ihmisellä, jolla on harhoja vai mitä nuo himmelit onkaan.
No jaa , oisko hitusen säädön varaa tuon ap:nkin antenneissa, selkeä kusipää
Ootko muuten koskaan ap koittanut tehdä olkihimmeliä?
Se on ihan helvetin vaikeeta.
Ajatushimmeli on kyllä hauska käsite, mutta aivan liian paradoksaalinen kuvaamaan ainakaan minun ajatuksiani.
Mutta voisin kutsua tästä lähtien tekoälyä nörttihimmeliksi..😁😄
Kyllä juustonakki on enemmän miehen lempinimi eikä naisen. Sanon vaan.
Niin sehän on nyt ihan selvää että yleensä sairaat ihmiset pyrkivät selittelemään tekojaan ja heittäytyvät yleensä juuri puolustuskannalle