Opettelesivat sossut edes omat sanontansa, mutta ei. Vuosia ne hokivat valuvikaa olen

Anonyymi-ap

milloin missäkin, nyt muotisana on, että naamiot on riisuttu, jonka presidentti Niinistö esitti ensimmäisenä Putinin kohdalla. Uusi hallitus on osoittanut, että Marinin hallituksen kulissit olivat Poteikin kasaamat ja valtion talouden tila on täysin katasrofi, samoin sote uudistus, koulutus, puolustus, mamutus, suvakkisosialismia, kehitysapu, pienipalkkaisten ja vähävaraisten aseman heikentämin eli kaikki yhteiskunnan toiminnat jätettiin retuperälle. kun Marinilla vihervasemmistoineen oli aika elää ja pistyää rannatliksi 4 vuotta. Nyt on aika maksaa noita viuluja seuraat 20 v eli osallisekski pääsevät Marinin, Saarikon, Ohisalon Anderssonnin jälkikasvu. He varman kiittävät vanhempiaan aikaansaannoksistaan. 20 v on muuten lyhyt aika.

5

112

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sanonnatkin pitää varastaa. Olen huomannut saman. Vasemmistolaisen pää on ontto. Päivä paistaa läpi.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🍑 ­N­y­­­m­f­o­­m­a­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17907473n

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Omien mielikuvien luominen vaatii reipasta aivotoimintaa! Tuo taas on aina ollut vasemmistolta kiellettyä, koska joku voisi saada järkeviä ajatuksia, jotka eivät sovi sosialistisen uskonnon puitteisiin. Ajattelevia harhaan menneitä vartenhan NL:ssakin perustettiin Gulag niminen järjestö, joka sulki ajattelijat pois kansaa valveuttamasta!

      • Anonyymi

        Extyökkärin sukupuu ja sukuhistoria on pimeän propagandan kehto. Siellä ei ihmisiä kunnioitettu yksilöinä eikä heidän sallittu esittää omia mielipiteitään.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Extyökkärin sukupuu ja sukuhistoria on pimeän propagandan kehto. Siellä ei ihmisiä kunnioitettu yksilöinä eikä heidän sallittu esittää omia mielipiteitään.

        Voisitko kertoa mistä moiseen tulokseen tulit ja mistä sen sukupuuni olet löytänyt ja sen jäsenten psykologiaan perehtynyt? Vai oliko tuo vaan Lyyli tyylin verbaalinen uloste?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      96
      1896
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      88
      1340
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1143
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1037
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      119
      1010
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      873
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      791
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      782
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      48
      741
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      693
    Aihe