Hei. Etsitään naista kimppa kivaan. Paikka löytyy Helsingistä Munkkivuoren lähellä. Ota yhteyttä ja kerro itsestäsi.
Mies 33 ja nainen 49 etsii naista
7
898
Vastaukset
- Anonyymi
Täällä olisi bi nainen 40v, sinkku
- Anonyymi
Hei. Kiitos kun vastasit. Missä päin olet? Missä jatketaan keskustelua?
- Anonyymi
Joo pysy sinä vaan siellä. Eiköhän ne toiset hullut pidä susta hyvää huolta.
- Anonyymi
Älä hermostu kyllä hoitajat tulee sulle hätiin.
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17911033z
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Heippa! M33v N49v, Olen 51v ex rva Roihuvuorest.
Olen mielestäni erittäi kiva jopa tyylikäs xxl pullukka naine 159cm 75kg, rintava jämäkät isottissit, pyöreä pyllynen, tiukat lihvt takareidet.kutten reisie haarojeväli ihan jämäkät.kuten nätisti pyöreä lihv maha pyöristyy uumaan kohti haaroje väliä.
Voin todeta siellä on sitten se tosi himottua lihaa kiima lihaa ovat häpyhuulet / lihat.
Olen erittäi himokas halukas bi sexualinen, olen himokas halukas alistumaan että mua ottettaa esim. Tuhmaa rivoo sexii,vaikka sidottuna kisattaisii ,ja kiihkee rajusti ottaisii, ( siis vittuani tunnen kiimaise halun )
Olen myös hetero ,niin paljo että olen myös mieste himottu naitava nainen,olenkin myös miesten alistettavana naisena, ymmärrän tämän on naisen velvollisuus olla miesten kanssa,sillä miehet Tarvii naista,aivan varmaa yhtä paljo kui nainen miehiltä kyrpääki.Tämä on elämisen edellytys.
Halukas ex Rva olen alistumaan käyttöönne,mitä sitten haluattekin,kui vain kaikki tapahtuu luotettavasti.
Haluaisin että tämä edistyisi tapaamisiin ja toimintaan.
Rva 51v.- Anonyymi
Hei. Miten päästään jutelemaan kahdestaan?
Ketjusta on poistettu 83 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911264Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221108- 48834
- 70830
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53770Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50705- 33682
- 60669
- 52637
- 50635