Mitä hyvää persutnon koskaan saaneet aikaisekia

Ulkomisteri soini oersukin toi 35 ooo mamua suomeen vaikka aian puhunut mamautusta abstaa
Se on näytön paikka nyt

Urpo
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei auta kun lopettaa veronmaksu ja kadota maasta

Äänestä
  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😋 ­­N­y­m­­­f­o­­­m­­­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17912102Q

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ulkomisteri soini oersukin toi 35 ooo mamua suomeen vaikka aian puhunut mamautusta abstaa
Se on näytön paikka nyt

Urpo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu