Oopperajuhlat tarkkana!

Onko Olavinlinnasta jo kannettu perussuomalaisia kutsuvieraita ulos? Entäs demareita?
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Riippuukohan taas, että onko sielläkin tj:nä ”erään” puolueen jäsen?

Äänestä

Tää on yksi matkailu valtti. Miksi tämäkin pitää musta maalata.
Kannattaa itse käydä. Todella voimaanuttava kokemus

Äänestä

Jos ei ole tietyn aatteen kannalla ei pääse tilaisuuteen.

Äänestä

Lieneekö yhtään persua kutsuvieraiden joukossa? Muutama jäsen voi olla yleisössä, jos joku muu on ostanut lipun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Olavinlinnasta jo kannettu perussuomalaisia kutsuvieraita ulos? Entäs demareita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu