Miesten kanssa makaaminen?

Mitä mormoonit ajattelevat miesten välisestä seksistä? Onko se syntiä?
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä on

Äänestä

Miehen kanssa makaaminen on kivaa. Suosittelen miehistä tykkääville keskinäisen rakkauden, hellyyden, kunnioituksen ja intohimon merkeissä aina kun molemmat sitä haluavat.
Toisin kuin MAP-kirkon profeetat ja muut valitut veljet, olen kokenut yhden skeikumppanin riittävän itselleni vallan mainiosti. Minkä Jumala on yhdistänyt, sitä älköön ihminen erottako.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Syntikö? kirjoitti:

Mitä mormoonit ajattelevat miesten välisestä seksistä? Onko se syntiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu