Cancelointi täydessä vauhdissa

Koska äänestystulos ei miellyttänyt Suomen vihervasemmistolaista vähemmistöä, on käynnistynyt ennennäkemätön rasismikortin heiluttaminen, jolla tämä äänestystulos yritetään kumota ja istuttaa tilalle vihervasemmistolainen hallitus. Meneillään on käytännössä sisällissota.
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minkä taakseen jättää sen edestään löytää.
Nyt ulinat pois ja miehistykää pojat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska äänestystulos ei miellyttänyt Suomen vihervasemmistolaista vähemmistöä, on käynnistynyt ennennäkemätön rasismikortin heiluttaminen, jolla tämä äänestystulos yritetään kumota ja istuttaa tilalle vihervasemmistolainen hallitus. Meneillään on käytännössä sisällissota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu