Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seinäjoki ja lähialueet.

Olemme pariskunta.onko missä pariskuntia katseluun ehkä muuhunkin.
332360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Mies alueella, kiva olisi nähdä vaikka luonnossa

Äänestä
  • Sulla Harava ei oo tarpeeks rahaa että saisit ees haaveillakaan yhtään mistään

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Sulla Harava ei oo tarpeeks rahaa että saisit ees haaveillakaan yhtään mistään

    Puhut taas ihan omasta tilanteestasi. Ulosottolaitos on paras ystäväsi tällä hetkellä.

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Sulla Harava ei oo tarpeeks rahaa että saisit ees haaveillakaan yhtään mistään

    Mikä vitsin harava etkö pelle osaa lukee.

    Äänestä

  • Hmm.olisitko yksin.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Hmm.olisitko yksin.

    Yksin kyllä

    Äänestä

Harva 06.mitä mielessä.

Äänestä
  • Jotain livenä Seinäjoki alueelta

    Äänestä

  • Niuvanniemen köyhä se jaksaa ruikuttaa kurjuttaan. Ehkä kannattas laajentaa sanavaratoasi onnistuisit ehkä paremmin.

    Äänestä

Yleensä viikon loppuisin kierrellään paikkoja.viime viikonloppuna löydettiin vahingossa ihan seinäjoen keskustan likeltä muitakin touhuilemassa siitä levikiltä mikä on siinä heti kun lähdetään vaikka nyt ylistaroonpäin niin ensimmäinen oikealla.siitä pääsee myös laavuille.

Äänestä
  • Mikäs sulle luuseri pelle nyt tuli. Eikö äitis antanut enää tissii.

    Äänestä

  • Etkö voi hertti leili sentään. Ei kait äitis voi sulle sinne niuvaniemeen tissiä antaa. Imet sitä speden munaa paremman puutteessa.

    Äänestä

  • Sää mää ja bää ei ole saanut tissiä buaahaa, Sääli sua reppanaa kun noin onnettomasti on sulle käynyt.

    Äänestä

  • Mennäänkö tänään tuonne levikille.t.pari

    Äänestä

Ei me niuanniemee tarvita niinkuin sä luuseri runkkari.me ollaan pariskunta ja onnellisesti naimisissa.on vaan mukavaa jos joku katselee tai saa katsella.se on meidän juttu.että runkkaale sä peräkämarin poika vaan yksikses sielä kotosalla.

1Äänestä
  • Opettele kirjoittamaan uusavuton reppana

    Äänestä

  • Anonyymi00031 kirjoitti:

    Opettele kirjoittamaan uusavuton reppana

    Keksi sinäkin reppana jotain muuta kerrottavaa. Jääkö sun kirjoitustaito noihin neljään sanaan.

    Äänestä

Täällä pariskunta noin nelikymppisiä ollaan kiinnostais kans vilautella ja katsella nyt ainakin.viikon loppuisin kans mieluiten,mutta ehkä muutenkin onnistuu.seinäjoki+100km säteellä onnistuisi hyvin ja myöhemmin jos löytyy sopivan henkisiä niin kauenpaakin.

Äänestä
  • Moikka, mökillä olen..

    Äänestä

  • Siellähän sä spede olet. Onko päässyt itseltäs unohtuu.

    Äänestä

  • Löytyy katselusta kiinnostunut ukkomies Ylivieskan seudulta jolla aikaa parhaitem arkipäivisin työn lomassa.Jos kiinnostaa voidaan jatkaa juttua treffien puolella.

    Äänestä

Meillekkin viikon loput sopii parhaiten ei kiirusta mihinkään ja voi kierrellä rauhassa paikkoja ym.

Äänestä

Täällä 4kymppinen pariskunta vois kutsua pariskunnan mökille syömään, saunaan ja paljuun.

Äänestä

Onko seinäjoen lähistöllä tänään toimintaa missään päin.voitais ajella katselemaan tai saa katsella.

Äänestä

Onkos pareja tai yksinäisiä tänään liikenteessä seinäjoen suunnilla vaikka katseluun.tai me katsellaan.t.mies+nainen ajelulla siellä päin.

Äänestä
  • sunnuntaina päivällä ehtis. katteleen jos parille käy niin paikkaa ja aikaa. tmies45

    Äänestä

  • Anonyymi00098 kirjoitti:

    sunnuntaina päivällä ehtis. katteleen jos parille käy niin paikkaa ja aikaa. tmies45

    moi kyllä minun luo voi tulla nakuilee ja katselemaan alastomia

    Äänestä

  • ajelkaa minun luo saa katsella ja näytellä vapaasti

    Äänestä

  • Anonyymi00151 kirjoitti:

    ajelkaa minun luo saa katsella ja näytellä vapaasti

    Ei sulla oo siihen edes varaakaan

    Äänestä

...

Äänestä

Voidaan sunnuntaita yrittää mutta ei ehkä onnistu.tänään todella myöhään vois ehkä onnistua.t.pari

Äänestä
  • ok.katotaan josko viikolla joku ilta.

    Äänestä

  • onkos pari nyt vkl liikentees? tmies45 huomen päivällä sopis epn alueella.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 129 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olemme pariskunta.onko missä pariskuntia katseluun ehkä muuhunkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu