Eroa Halla-aho

4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hallitus hajoaa. PS joutuu kohta lähtemään muutenkin.

Äänestä

RKP voisi lähteä hallituksesta. Sitten saataisiin pois hurrien omat korkeakoulupaikat ja pakkoruotsi. Tekopyhempää puoluetta saa hakea. Niitä ei kiinnosta pätkääkään köyhien maahanmuuttajien hyvinvointi. Ja puheenjohtaja tarvitsisi oikomishoidon.

Äänestä
  • "Ja puheenjohtaja tarvitsisi oikomishoidon" - Järjen osalta!

    Äänestä

Meinaaks vassarit tehdä "eroa-adressit" kaikille Persuille - Heh, heh... No, vaalit on taas neljän vuoden kuluttua - koittakaahan relata vähän!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Allekirjoita adressi
https://www.adressit.com/eroa_puhemies_jussi_halla-aho

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu