Naiset on vähän semmoisia olentoja, että ne ei tykkää jos väärällä hetkellä huutaa Susi, Ahven, Tikka, Herhiläinen, Karvamato. Väärän nimen. Sen jälkeen homma on huonolla tolalla. Ne naiset etsivät ja myös löytävät miehen, joka hallitsee sanaston ja aakkoset.
Jos haluaa jotakin loukata, saadakseen vallantunteen tai jotain tyydytystä, kannattaa valita sellainen ihminen, joka välittää mielipiteistäsi ja tekemisistäsi. Vinkkinä vain.
Jos haluaa jotakin loukata, saadakseen vallantunteen tai jotain tyydytystä, kannattaa valita sellainen ihminen, joka välittää mielipiteistäsi ja tekemisistäsi. Vinkkinä vain.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miksi yleensäkään pitää loukata ketään, jos on mahdollisuus olla loukkaamatta? Itte pyrin toimimaan niin, etten loukkaisi. Tiedän sen tuntuvan pahalta ja siksi en sitä harrasta. Hyvin harvoin mielestäni oon loukannut, mutta varmasti oon tehny niin kuten jokainen meistä. Ihan varmasti. Jos joskus vahingossa oon loukannut ja huomannu sen, oon pyytänyt anteeksi ja jos en oo huomannu ku vasta jälkeenpäin tajunnu, niin sit on tullut paha mieli.
Hä?
Ap saat nautintoa kiusaamisesta, se ei ole tervettä
Voisin sanoa sinulle ihan samaa
Halutessani mun on ainakin helppo toista loukata jos joudun toista loukkaamaan kannattaa tämän keskittyä siinä kohti erityisellä tarkkuudella omiin toimiinsa on itse sen jollain teollaan aiheuttanut
Alkeellista toimintaa, kun ei alennuta normaaliin keskusteluun, vaan mennään tuollaiselle linjalle. Ei sillä toisella välttämättä ole käsitystä siitä, mistä olet ottanut nokkiisi. Mutta sinulla on silti oikeus loukata, koska olet kokenut vääryyttä. Eihän tuollaisesta mitään tule.
Sinä olet alkeellinen! Terroristien kanssa ei neuvotella ja väärintekijöille annetaan takaisin niin että tuntuu! - sivusta
Ihme sössötystä taas palsta täynnä. Eikös tää ollut ikävä-palsta?
Ihan selkeästi. Vanhat gubet kaipaa vähäpukeisia nuoria naisia. Siinä se taso nähdään. Ei se kyllä minulta ole pois. Mutta jos tasosta puhutaan...