Ilta-Sanomien vasemmistolaistyttö

Ei osaa kirjoittaa kuolleen Jokisen syntymäaika edes oikein. 1927 syntynyt ei voisi olla 85-vuotias.
Kertoo lehden toimittelijoiden tasosta aivan kaiken.
7202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuka jokinen??

Äänestä
  • Never mind, pointti on että pissis ei osaa kirjoittaa Jokisen syntymäaika edes oikein.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Never mind, pointti on että pissis ei osaa kirjoittaa Jokisen syntymäaika edes oikein.

    Mutta Juha Jokinen oli 1937 syntynyt,,,,,

    Äänestä

On kyllä noloa. Tälläiset sitten kirjoittaa uskottavia tarinoita, aivan omasta päästä, mitä uutisina pidetään.
Loukkaavaa, potkut heti!

Äänestä
  • Ei pissiksiä mediaan... ei pissiksiä minnekään.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei pissiksiä mediaan... ei pissiksiä minnekään.

    se oli oikein siinä jutussa.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    se oli oikein siinä jutussa.

    Korjattu jälkeenpäin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei osaa kirjoittaa kuolleen Jokisen syntymäaika edes oikein. 1927 syntynyt ei voisi olla 85-vuotias.
Kertoo lehden toimittelijoiden tasosta aivan kaiken.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu