Se ei tarkoita ettenkö susta mies tykkäisi edelleen ja käyn minä joskus kurkkimassa... illalla. Pidetään yhteyttä irl, jos molemmat sitä haluaa ja jompi kumpi uskaltaa tehdä aloitteen siihen. Rakastan noin paljon 👉.......................... .................................. ........................... 💫 Määrää ei pysty laskemaan.
En jaksa hirveästi enää lueskella
Anonyymi-ap
20459
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Minäkään en jaksa. Haluaisin vaan olla yhden naisen rakastavassa sylissä ihan hiljaa. Mutta liika unelmointikin tuntuu väärältä kun en tiedä mitä tulee tapahtumaan. Hiljaisuus antaa aikaa miettiä mikä on totta ja mikä omaa kuvitelmaa. Toivon että tekin saatte toisenne, jos toisianne rakastatte.
Voisitko olla niin kiltti ja sanoa selvän tunnisteen, jonka vain me tiedämme. Minä voin tehdä aloitteen, mutta haluan olla varma, että se olet sinä rakas. En ole enään ihan varma sun fiiliksistä, kun tullut epävarmuutta lisää, kun ei olla päästy juttelemaan kahden kesken.
Laita viestiä jos olet hän mies.
Laita ensin tunniste!
Älä jaksa oon laittanu jo miljoona ja aina sama ”ohi”
…menny tunnisteet tunteisiin. 🥹
Minulla on vahva tunne siitä ä, että olet hän (nainen).
Joten laita vaan se tunniste.
PIN 0987
Ohi meni!😂
Minulla on vahva tunne että näimme äskettäin irl
Niin nähtiin.
Jos niin on sinustakin, niin olisitko ystävällinen ja napauttaisit viestiä muualla kuin palstalla. Tai sitten näkeminen jossain tässä lähitulevaisuudessa sovitusti. Olen kyllästynyt palstaan ja tulisin mielelläni näkemään ihan irl uudestaankin jonnekin joskus.
Luuletko oikeasti, että tuo ottaa yhteyttä?
Voidaan tavata irl sovitusti. Voin laittaa viestiä sinulle mutta haluan varmistuksen, että mielikuvitukseni ei ole lähtenyt laukalle. Laita jokin tunniste.
Otan yhteyttä jos on hän (nainen).
Hyvä. Laita vain viestiä sinulla pitäisi olla numeroni. Toivottavasti hän sen sinulle toimitti.
Olen nainen ja hän.
Luuletko oikeasti, että on JUURI HÄN JOTA KAIPAAT?
Tämä palsta on harhaluuloisia täynnä... 🙄
Laita tunniste niin hommat etenee.
En minäkään jaksa.
Joo luovuttanut olen.
🥹🤘 -sivuliisalta