Olen vamppyyri

Anonyymi-ap

Hei tulin nyt tännekkin rehellisesti kertomaan että olen vamppyyri. Mutta me vamppyyrit emme ole sellaisia kuin te ihmiset ajattelette tai mitä elokuvissa kerrotaan!

Me vamppyyrit ollaan hyvin isokokoisia ja sen takia emme lennä kuin lepakot tai nuku pää alaspäin kalliosta. Olemme ruskean punaisen värisiä ja haisemme vitun pahalle. Meillä ei ole torahampaita vaan me olemme hampaattomia. Me vamppyyrit imemme ainoastaan ärsyttävien kakaroiden sisälmykset ulos.

Meidän vamppyyrien elämään kuuluu puuhuun kiipeäminen jossa menee yleensä hyvin kauan mutta meidän on pakko nähdä missä menee ihmisiä ja missä ei. Me myös harrastamme muiden kotien ryöstöä koska meillä ei omaa kotia ole joko asumme pari päivää jonkun muun huushollissa tai sitten asumme känniläisten puistossa koska silloin kun ihmiset kävelevät ohi he eivät edes ihmettele että olemme siellä koska näytämme niin känniläisiltä että oikea känniläinenkään ei pääse sille tasolle.

Noh siinä oli ehkä tarpeeksi traumatisoivaa kontettia joten päästän teidät nyt etsimään ensimmäistä puistoa jossa känniläiset yleeensä kokoontuvat nähdään sitten siellä. heihei!

3

656

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "Kontentissa" oli veret jo aika vähissä, vaikka muuten tämä oli hyvä. Koita imeä lisää, ettet nälkiinny?

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­N­­y­­m­­­f­­­o­­­m­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17943267k

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Mä oon kyl vähän erilainen vampyyri. mulla on suussa semmoiset pikku torahampaat, mä tykkään verestä jos sitä ei tule mitään litraa. mutta mä näytän ihan hiton paljon ihmiseltä. Mä oon naaras 8v. Mä oon saanu ihmisperheen. Ne on outoa kyllä kivoja ihmisiä. Mä tykkään purra itseäni. ja esittää että äiti äiti mulla on kädessä joku haava. Mä haluisin löytää vampyyri kamuja mutta en mä löydä😑

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      131
      6053
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      57
      4356
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      58
      2771
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2648
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1865
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1534
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      34
      1392
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      24
      1361
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      27
      1187
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      1131
    Aihe