Mitäs pidätte ajatuksesta, että nainen pukee kemiran sari-maskin (siis semmoisen kokokasvo hengitys-suojaimen, peittää myös silmät visiirillä) ja kumikäsineet, sekä runkkaa päällänsä spermat "silmilleen". Tapahtui tänään itselle ja oli aikas fantastista.
Spermaa sari-naamarille
Ruiskis
42755
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
olisi kiihottavan näköistä!!
Alkoi pelkästä ajatuksesta jöpöttää.
yli 100 e hinta on toistaiseksi ollut este ton sari-kaasunaamarin hankinnalle. Olihan toi jo kiihottavan näköistä kun vaimo kerran katseli tuota naamaria kaupassa. Alkoi panettaan välittömästi.
Että vaimo teki tavallaan aloitteen... :-)
Saako edes suuntaa antavaa ikää udella? Itse vähän vajaa 30v ja vaimo 25v... Mitä vaimosi sanoi silloin kaupassa sinulle? Otti paketin hyllystä ja näytti ja totesi, että haluaa tämmöisen vai? *ihan silkasta mielenkiinnosta*
Ei se tuolla rautakaupassa idea tullut, on siitä puhuttu sitä ennen ja sen jälkeen. Tuo naamari sattui vain sopivasti muuta etsiessä tiellemme. En enää muista mitä tarkalleen juteltiin ei taidettu juuri siinä tilanteessa puhua paljon mitään. Me ollaan molemmin puolin 35v.