Tekoälyohjelmatkin ovat luovempia kuin Persut ja juntit maaseudulla.

Anonyymi-ap

Eikä ne toista samoja asioita yhä uudestaan yhä uudestaan

10

248

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      1. Stalin, the one and only, pysyvästi kaikkien vasemmistolaisten sydämissa. Ei oikeastaan vaadi tarkempaa esittelyä. Gulag-järjestelmä oli tehokas. Vasemmistolaisille ”the man”.
      2. Pol Pot, tehokas. Loi teollisen murhaamien verkoston Kambodzhaan, vasemmistolaisten rakastamat Kuoleman Kentät.
      3. Mao, ansiot tunnettuja, suosio suuri. Tähtihetkenä suuren harppauksen aikana 58-62 murhatut 50 milj ihmistä, mikä saa vasemmistolaiset puhumaan Maosta ääni kunnioituksesta väristen.
      4. Lavrenti Berija, ei johtanut koskaan valtiota, mutta kuitenkin yhtä vasemmistolaisten tärkeintä ja rakastetuinta instituutiota, eli NKVD:a sekä tiedustelupalvelu Smeršiä, toimialana näillä organisaatioilla oli vasemmistolaiseen tapaan pidättäminen, kiduttaminen, teloittaminen.
      5. Muammar Gaddafi, uuden polven vasemmistojohtaja, poikkeuksellisen suosittu vasemmistolaisten keskuudessa, koska hän oli myös muslimi. Gaddafi vainosi valtakautensa alussa uskonnollisia vähemmistöjä. Uran kohokohtina normaalin vasemmistolaisen kiduttamisen ja murhaamisen ohella mainittakoon, että hän karkotti juutalaiset maasta ja ryösti heidän omaisuutensa. Gaddafi tuli erityisen suosituksi, koska järjesti toisinajattelijoiden julkisia teloituksia, ja maan ainoa televisiokanava näytti lakkaamattoman propagandan lomassa uhkaavia kuvia kidutettujen vankien kuulusteluista.
      6. Ceaucescu, hieman erilainen mutta silti rakastettu vasemmistojohtaja. Keskittyi normaalin vainoamisen ohella mielipuolisiin rakennushankkeisiin, joilla tuhottiin maan talous.
      7. Sanna Marin, kavensi sananvapautta, tuhosi maan talouden, murskasi Soten, murskasi Pisan. Poikaystävän tiedetään olevan syytteessä nuoren pojan raiskaamisesta. Rakastettu.
      8. Siad Barre, ei ehkä yllä murhaluvuissa tähtikaartiin, mutta suosi vasemmistolaisille ominaisella tavalla terrorismia ja erityisen rakastetuksi hänet tekee se, että hän kuuluu nykyvasemmiston kaikkein eniten rakastamaan ryhmään, somaleihin.
      9. Hugo Chavez, edustaa nykyvasemmistolaisuutta parhaimmillaan, normaalit askareet kiduttamisineen ja murhaamisineen. On erityisen rakastettu vasemmistolaisten keskuudessa, koska ajanut peräti 7,1 milj ihmistä maanpakoon
      10. Stefan Löfven, maailman parhaimman maan Ruotsin tuhoaja, mielipuolinen maahanmuuttopolitiikka on tehnyt hänet tunnetuksi ja rakastetuksi vasemmiston piirissä. Suurta nautintoa vasemmistolaisille on tuottanut myös se, että nuorista ruotsalaisista naisista 60% pelkää fyysisen koskemattomuutensa puolesta sekä lisäksi se, että ruotsalaisten koulujen ympäristössä on todettu 3 vuoden aikana peräti 700 ampumistapausta.

    • Anonyymi

      Sanna Marinin lisääminen joukkoon kertoo keinoälystä vihjeen meille muille.

    • Anonyymi

      Jaa ei toista samoja asioita? Tämäkin viesti on kirjoitettu useaan kertaan?

    • Anonyymi

      Etkö staukki vieläkään tajua, että pikseli varkaus + tekoäly ohjelmasi ylilaudalla on huomattu ja samat paska, afrika ja keräys hommat toistuu uudelleen ja uudelleen koska se on iso keski sormi sinulle suvakki

      • Anonyymi

        ylilaudalla siis ylilautahan on itse se , joutuisittepa viimein vankilaan


      • Anonyymi

        Uusille tässä tiedoksi, ylilauta ei ole mikään sellainen että se on ainoa paikka johon jotkut mielisairaalan homopaskansyöjät pääsee parantolastaan nettiin ja ovat siksi valmiitä odottamaan päiviäkin vammaisten juttujen tähden, eihän siitä olisi iltasanomissa ja muussa mediassa jutta jos näin olisi vaan se on, luutavammin osa isoa operaatiota jossa tarkoitus on mitä hirvittävin
        https://keskustelu.suomi24.fi/t/17800612/the-anarkia#comment-122112255


    • Anonyymi

      Sinä toista. Samanlaisia aloituksia kerrasta toiseen. Kumpi siis olet? Vaiko molemmat?

      • Anonyymi

        Todista!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Todista!

        Turhaa, olet sen jo itse todistanut. Etkö ymmärrä, kirjoitustapasi on aina sama, sen tunnistaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Turhaa, olet sen jo itse todistanut. Etkö ymmärrä, kirjoitustapasi on aina sama, sen tunnistaa.

        Onko toistettu aloitus?


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      166
      6190
    2. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      80
      5432
    3. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      99
      4385
    4. Miten mä olisin

      Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.
      Ikävä
      75
      3760
    5. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      61
      3452
    6. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      44
      3040
    7. Kerro kolme huonoa ja

      kolme hyvää asiaa kaivatustasi? Än yy tee nyt
      Ikävä
      15
      2357
    8. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      58
      2109
    9. Rakastatko mua

      Vielä?
      Ikävä
      46
      2065
    10. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1793
    Aihe