Usa merkillisyyksien maa.

Kananugetti palovammoista 700 000$
korvaukset,Edustajahuone kuuntelee
ihmisten todistusta ufo havainnoista,
vanhat höppänät joilla ei edes.ajatus ei
enään kulje,johtaa politiikkaa.Ym.
178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näitä omituisia oikeudenpäätöksiä uutisoidaan silloin tällöin USAsta ja on vaikea tietää mitä niiden takana on, mutta on hyvä, että ufot otetaan lopulta tosissaan politiikassakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kananugetti palovammoista 700 000$
korvaukset,Edustajahuone kuuntelee
ihmisten todistusta ufo havainnoista,
vanhat höppänät joilla ei edes.ajatus ei
enään kulje,johtaa politiikkaa.Ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu