Ja ihan oikeutetusti. Roskalehti seiskalle Marin voisi hakea lähestymikiellon. Juostaan kieli vyön alla perässä ja kuvataan sekä tehdään omia päätelmiä. Myös muut mediat ryhtyvät asiaa uutisoimaan. Plagioidaan Seiskaa ja mennään yhtä ala arvoiseen touhuun. Hyi.
Marin ärähti yksityiselämänsä uutisoinnista.
Anonyymi-ap
10136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Incelit kademielellä ostavat juorulehtiä ja paheksuvat.
Seiska super Marin noitavainon järjesti ja hänen hallituksensa kokeman rajun naisvihann ..
Seiska toimittajat on natsi Putinin ja natsipersujen asialla ..
Pitäköön luuska turpansa tukossa. Luuskassa riittää ajankohtaista julkaistavaa päivästä toiseen. Ei tarvi kaivella parikytä vuotta vanhoja puheita ja tekoja. Luuska järjestää ite niitä ihan reaaliajassa. Hyvä, että Suomen ainoa rehellinen lehti Seiska, ei ole lahjottavissa.
Eikö niissä omissa asioissa ole tekemistä kun pitää roskalehti seiskan juoruja lukea. Hankkikaa oma elämä.
Olen anonyymi-ap kanssasi ihan samaa mieltä. Kirjoittakaa niistä jotka oikein tyrkyttävät roskajuttuja itsestään.
Totisesti totisesti sanoo Syyrakki.
Vallan vahtikoira haukkuu ammuttua hirveä.
Tosin Seiskaa ei kai kukaan lue journalismin helmiin.
Juoruja täynnä koko roska.
Valaiden lähestymistä ehkäistään lähtemättä parhaiten https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000009730005.html
Woke ärähtää, kun maalitus osuu itsensä kohdalle. Miksi hän ei tartu hesarin julkaisemiin yksityisviesteihin. Tuskin niihin oli Rydmanin lupaa, joten eikös tuo ole viestintäsalaisuuden rikkominen ja samalla rikos? Mikä on Sannan reaktio, kun hänen ykstyisviestinsä tulevat kaikkien luettavaksi? Se kun ei ole kuin ajan kysymys.