pistetään porukat ahtaalle 😂🤣
https://heimdalsecurity.com/blog/stolen-microsoft-key-the-impact-is-higher-than-expected/
https://heimdalsecurity.com/blog/stolen-microsoft-key-the-impact-is-higher-than-expected/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Moni joutuu vastuuseen 😂🤣
https://www.asahi.com/ajw/articles/14969010
Tokushiman prefektuurin poliisin pyynnöstä oikeudellisen ruumiinavauksen suorittaneen Tokushiman yliopiston tutkimusryhmän paperin mukaan tyttö sai viime elokuussa yhdysvaltalaisen Pfizer Inc:n valmistaman mRNA-rokotteen.
Hän nousi seuraavana päivänä kuumeen, joka laski illalla. Nukkumaan mentyään hän heräsi hetkellisesti ja valitti hengitysvaikeuksista. Seuraavana päivänä hänen perheensä huomasi, että hän oli lakannut hengittämästä.
Neljäkymmentäviisi tuntia rokotuksen jälkeen tyttö vahvistettiin kuolleeksi.
..onpa hyvä kun en rokotuksia ottanut ollenkaan, kiitos tuulipuku kansan pitkät jonot!
turva väliä kyllä opin nyt pitämään, se muutenkin tietysti HYVÄ
Syyllisiä on joka puolella 😂🤣
https://www.sott.net/article/482925-Most-fires-in-Greece-were-due-to-arson-or-criminal-negligence-says-government-minister-of-climate-crisis
https://media.scored.co/post/Aadzf7kd6ntY.png
Ripulipiikit ei kelpaa ihmisille silti niihin tuhlataan satoja miljardeja haiseeko kenties korruptio 😂🤣
https://www.cnbc.com/2023/07/29/covid-vaccine-what-uptake-of-new-shots-could-look-like.html
oma vika jos erehtyy käyttämään Microsoftin paskaa. tyhmyydestä pitääkin aina sakottaa