Soldiers of odin Kotkassa?

Anonyymi-ap

Siis onko tämän huumori/vitsi ryhmän jäseniä. Kotkassa oikeasti? Olen nähnyt pari plösöä Soldiers of Odin liiveissä Prismassa. On kyllä niin nolo järjestö. Nämä pitävät itseään jonain katujen suojelijoina vaikka todellisuudessa monet ovat sekakäyttäjiä ja naistenhakkaajia kuten iltapävälehdistä olemme saaneet lukea.

8

587

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ohoh nyt o kova jätkä puheissa, haluatko tavata jossain? et uskalla..

      • Anonyymi

        Kylillä kerrotaan että teillä on rintsikat paidan alla, pitääkö paikkansa?


      • Anonyymi

        Tavataan vaan, 5.8.2023 Olavinlinnan kehässä.


      • Anonyymi

        Vässyköitähän noi Odinit ovat. Suurin osa on sekakäyttäjiä jotka vain pilleripäissään uskaltavat uhota. Samaa roskasakkia kuin 80.ja 90 luvun Skinit Suomessa.


    • Anonyymi

      No onhan noita pellejä nähty Amiraalissa ja Hesburgerissa. Hassuja tyyppejä , kun katsoo ohimennen silmiin niin kaikki kääntävät päänsä poispäin. Taitaa itseäänkin hävettä tuo lapsellinen toiminta :)

    • Anonyymi

      Onko Juho vielä mukana rivissä?

    • Anonyymi

      Prisman Odin Svejk siirtynyt Pasaatiin Alkon asiakaskuntaan viinihylly vahtiin.

    • Anonyymi

      Joku matujengi kun ulkomaan kielinen nimi?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      364
      13026
    2. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      105
      3995
    3. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      27
      3988
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      61
      3844
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3294
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      60
      3170
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      138
      3106
    8. 104
      3071
    9. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      48
      2933
    10. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      159
      2764
    Aihe