Entä Elisabethin murhatutkinta?
Se myrkky tee ilmeisesti on jo varmistunut hänen kuolinsyyksi vai?
Vieläkö on tutkinnat kesken?
Se myrkky tee ilmeisesti on jo varmistunut hänen kuolinsyyksi vai?
Vieläkö on tutkinnat kesken?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Secret service, royal guard, MI5 contact contact.
Poison tea + queen Elizabeth = death.
Confirmed true or false?
Murder = true.
Method: poison tea, most likely true.
Waiting second confirmation.......
4 confirmation received so far.
Direct confirmation needed.
Suggestion: Round table gathering for staff members under surveillance and telling about on going investigations.
Miksi Elisabetiä ei viety huippusairaalaan vaan pidettiin salaperäisesti linnan kätköissä.............salaliitto?
Mahtaakohan olla verinäytteitä tai muita näytteitä saatavilla siltä ajalta?
Kai siellä kuninkaallisilla on omat protokollat ja omat lääkärit ja ehkäpä jopa jonkinlainen kylmävarasto verinäytteille ja muille näytteille ja todella kattava historia terveydestä.
Jokin oire saattaisi jo paljastaa mitä tunnettua myrkkyä mahdollisesti käytettiin, mistä sitä saa ja kuka sen on mahdollisesti hommannut ja saanut kuljetettua linnaan.
Ovat varmasti tarkan valvonnan alla, joten operaatio ei ole helppo, mutta helppo selvittää.
Kyseessä on kuitenkin murhana suunniteltu täsmäisku, joten missä vaiheessa myrkky on laitettu teehen, tulee tietää kuinka kauan myrkyllä kestää vaikuttaa jotta saadaan myrkytyksen ajankohta selvitettyä.
Kyllä nämä secret servicet myrkyt tietävät ja vaikutukset ja saattavat päästä heti jyvälle jo lukiessaan terveyshistoriaa, kunhan osaavat epäillä myrkytystä tai murhaa.
Entä, jos oli vain avustettu eutanasia eli vapaaehtoinen lähtö tästä pahasta maailmasta. Onneksi pääsi kuitenkin arvohenkilö parempaan paikkaan, eikä tarvinnut jäädä tulevaa maailman sotaa odottamaan.
Niin, hyvä pointti.
Eutanasiasta tuli mieleen, että sen suorittaa lääkäri.
Lääkäri nyt saa ainakin kaikkia lääkeaineita kuljetettua.
Korona ja flunssa aikana ovat varmasti paljon siinä lähellä ja sujauttaa siitä pari "vitamiinitippaa" iltateehen.
Flunssa saattaa viedä vanhuksia, niin olisi alibikin "vitamiinitippojen" käytölle ja siinä samalla myrkytyskin voisi mennä flunssan piikkiin.
Sellainen "avustettu" eutanasia saattaisi olla mahdollinen.
Tuossa kun Dianan murha oli aiheena kun eräs tunnustus nousi pinnalle, niin joku lääkäri taikka patologi tms. sitä selitti asiaa ja mielestäni hän enemmänkin valkopesi sitä asiaa.
Ei vaikuttanut ihan rehelliseltä siinä, peitteli jotakin.
Tuli sellainen kuva, että hän oli siinä silloin mukana jotenkin, ehkä tutkimuksissa ja tuntui tietävän jotain jota siinä ikään kuin peitteli.
Nuo lääkärit ja tohtorit ym. on monesti sitä globalisti sakkia, joilla saattaa kyllä olla jotain salattavaa.
Katselee tätä "rokote rumbaakin" ja millaisia henkilöitä sen parissa oikein työskentelee ja miten koko homma lopulta meni, niin aika hurjia tohtoreita ihan "globaalisti" meillä on täällä.
Se koira älähtää johon kalikka kajahtaa.
Globalistipiirin toiminta huomattu ja rekisteröity.
Informing secret service.
Plan is working, reaction detected.
After informing in platform, suspicious action detected.
Globalist platform acting as expected.
Acting similar to doctor white washing, (conspiracy wash) in Diana's case.
Double confirmation received.
Globalist monitoring detected active after instruction 150146 using bait 153607.
Circle reaction received trough paltform they are monitoring.
Higher level confirmation also received.
Murder verified.
Expected move made.
Reaction verified.
Trying to hide something.
Evidence sabotage detected, information hiding and manipulation.
Info given, they know now being under surveilance.
They know now being suspected.
They know now they were caught.
Evidence gathered, thank you for your cooperation..
Secret service, royal guard, MI5 contact contact.
Double confirmation received.
Relocating channel........
Synchronize and confirm.
Over.
Military movement needed.
New order, movement GSTQ.
New rules, gameboard turnaround.
My rules.
;)