Nuoremmat mieher kiihottaa

Anonyymi-ap

Olen huomannut itsessäni viime vuosina jännän piirteen, että nuoremmat (tai selvästi nuoremmat) miehet on alkaneet kiinnostaa ja monesti kiihotunkin heidän seurassaan.

Saman huomion olen toki tehnyt toisinpäin, että tällainen nelikymppinen nainen vetoaa kyllä osaan nuoremmista miehistä. Ravintolassa tai joillain kesän keikoilla on saanut hyvinkin seuraa sellaisiata parikymppisistä miehistä. Ihanan herkästi tulee käsi pakaroille ja sieltä puristellaan yms. Onko muilla naisilla vastaavia kokemuksia tai tuntemuksia?

Ja pari kertaa on edetty vähän pitemmällekin ja kyllä seksikin on nuorten miesten kanssa hyvää ollut. Ihanan innokkaita ja saavat tällaisen täti-ihmlsen oikeen innostumaan.. Monesti näin masturboidessa tulee mietittyä seksiä parikymppisen miehen tai jopa parinkin kanssa.

N42

3

1190

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Parikymppisenä ihailin vanhempia miehiä. En saanut paljoa vastakaikua. Neljääkymppiä lähestyessä katseeni siirtyi nuorempiin miehiin ja yllätyksekseni nuoremmat miehet alkoivat katsomaan minua vaikka mielestäni mitään minussa ei muuttunut silloin. Enkä ole ainoa. Kollegani töissä kertoi että on vaihtanut nuorempaan koska häntä kuulemma suorastaan piiritettiin nuorten miesten taholta. Tinderistä kuulemma saa seuraa koko ajan ja toinen töissä oleva nainen kehui myös tinderiä.

      En ole tinderiä käyttänyt kun kiihottavia katseita tulee ihan jokapäiväisessä elämässä vastaan, kaupassa, kesäkonserteissa ja ihan kesällä puistossakin tai torilla ollessa. Yksinään kun on, nuoret miehet tulevat vähän ujostellen juttelemaan. Näkee kun ensin he vilkuilevat ja kun katsoo takaisin ja hymyilee, kohta he tulevat tekemään tuttavuutta. Olen nauttinut siitä täysillä ja viittäkymppiä lähestyessä on tuntunut että on saanut uutta elinvoimaa vaikka nuorilla miehillä on ollut vain se yksi asia mielessä, niinkuin tietysti minullakin. Mutta minulle kelpaa kun en ole suhdetta sellaisesta etsimässä. Ei heitä lukumääräisesti niin paljon ole mukaan päässyt kuin olisin itse halunnut, vain 7 kaiken kaikkiaan, osa parin vuoden jälkeen uudestaan, mutta hymyt kiihottavat silti ja pienen kesäkollin seura tuntuu hyvältä.

    • Anonyymi

      Mieheni kanssa yhdessä 30 vuotta ikä eroa 20v.
      Itse nyt 49v viitisen vuotta sitten sovimme avoimen suhtee juuri ikäeroa silmälläpitäen ja tulevaisuutta ajatellen. Seksi suhteita harrastan nuorempien miesten kanssa jotka vapaita, varatut torjun saman tein. Pari kertaa laivalla juhliessa päätynyt yhden yön hullutteluun varatun kanssa joka paljastui aamulla. Saimi

    • Anonyymi

      Niin yleistä kait,perhe jo perustettu kait se elämä pikkuisen oli tylsistynyt.
      Oli juteltu että saisiko pikkuisen lisää mielenkiintoa. Mieheni oli puhunut siitä vieraasta miehestä viihdyttämässä minua.
      Ikää meillä oli jo 35v ja liikunta oli pitänyt meidät hyvässä kunnossa..
      Teinit eivät meidän matkaan enään lähteneet,joten kaikki aika oli meille.
      Yhdellä reissullamme se sitten toteutui.
      Mua se hirvitti.
      Kapakassa se sitten tuli eteen.
      Mua tanssitti nuori mies ,ja sillä seisoi kulli .
      Hinkkas mun lantioon.
      Kerroin miehelleni.
      Hän nauroi että puuma tais iskeä.
      Sanoi että pyydä sitä pöytäämme,on taas tulossa hakemaan sua tanssimaan.
      Kysyinhän minä,kertoi että on kaverin kans kapakassa.
      Kerroin että ota mukaan.
      Otettiin muutamat ja päässä alkoi tuntumaan kivalta. Kävin kummankin nuoren miehen kans tanssimassa .
      Kun tulimme toisen nuoren miehen kans tanssimassa, mieheni sanoi että olemme täällä miettineet jos lähtisimme mökillemme jatkoille.
      Kaikille se sopi,niin sitten minullekin.
      Kaikkihan sen tiesi mitä oli tarkoitus.
      Silloin jäin koukkuun parikymppisiin miehiin.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2112
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1765
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      233
      1250
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      940
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      87
      925
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      20
      842
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      111
      751
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      688
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      686
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      679
    Aihe