Tuntuu oudolta tämä kuvio, jossa hallitus halutaan kaataa, naurettavien syiden perusteella. Onko tämä Putinin Venäjän hybridivaikuttamista? Onko RKP jo kansallinen uhka? Tämä pitää tutkia perinpohjin.
Vastaukset 8
- Anonyymi
Persunatsit on natsiPutinin miehii .. keväällä natsipersut vasta erosi EU n venäjämielisestä ryhmästä .. Putinin trollit on hiljaa suomessa ..
Natsismi ei ole naurettava syy .. Putin ja Persut halluu Suomen EU eroa ja EU n hajoittamista . Mieti nyt sitä itse.
- Anonyymi
On.
Miksi olla EU:ssa nyt kun on NATO? Englantikin on pärjännyt aikaisemmin, ja pärjää ilman EU:ta! Ja sinulle kommari-paska minä sanon että kyytisi on kylmä!
- Anonyymi
SFP mukana Putinin denatsifikaatio erityisoperaatiossa?
Kyllä!- Anonyymi
Pietarin trollitehtaan ja ruotsifanaatikkojen kielenkäytössä on runsaasti yhtäläisyyksiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pietarin trollitehtaan ja ruotsifanaatikkojen kielenkäytössä on runsaasti yhtäläisyyksiä.
Ruotsifanaatikoilla ja Putinilla on yhteinen tavoite - suomalaisten yhtenäisyyden heikentäminen. Tämä tarkoittaa käytännössä suomenkielisten yhtenäisyyden heikentämistä - hajoita ja hallitse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1371557Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1431373Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak118871Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja123836- 77795
- 56741
Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero154599Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt298576- 37571
- 6540