K supermarket Linkki

Anonyymi-ap

Olisko nuo postipalvelut aiheellista siirtää johonkin muuhun paikkaan. On nääs sen verran surkea asiakaspalvelu.

29

1163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Melko yksinkertaisen näköinen tyyppi siellä on.

    • Anonyymi

      Kyllähän linkki on kylän kallein kauppa

      • Anonyymi

        Ne käy joilla on varaa maksaa laadusta ja ystävällisestä palvelusta


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Eipä tonne enään, maine menee tuossa täysin paskassa kaupassa.

    • Anonyymi

      En usko tämän kauppiasparin kauaa jatkavan kauppiaana Ylöjärvellä. Asenne maksaviin asiakkaisiin todella karmea.

      • Anonyymi

        Samoin palkollisilla


    • Anonyymi

      Olen samaa mieltä että Kyyläämiseksi on tämä kauppiaspari laittanut toiminnan. selän takana seurataan ettei vaan mitään varasteta. Ei tuolla ole enään mukava asioida. Kauppias ei saa edes oikeita varkaita kiinni juosten tai jos saa, niin sitten luovuttaa. Hyvin naurauttaa tämän kaupan meininki.

      • Anonyymi

        Ajatteletko tosiaan, että muiden pitäisi maksaa kaikki se mitä sinä yrität varastaa kaupasta. Et taida tietää sen olevan rikollista vai etkö vain välitä...


    • Anonyymi

      Eipä tuolla paljoo oo tullu asioitua, ainoastaan noita hyödyllisiä tarjouksia tullu haettua. Lihatiski ylöjärven kallein, samoin mustamakkara.

      • Anonyymi

        Onko siellä lihatiskiä enää? Viimeksi käydessä tiskissä oli hiukan kalaa, ja pakattuja aterioita. Viikolla kävin.


    • Anonyymi

      Toivottavasti kauppias vaihtuu pikaisesti.

      • Anonyymi

        Niin ja henkilökunta


    • Anonyymi

      No, eikös se kerro jostain jo, jos melkein kaikki kaupan vanhat tyntekijät lähti tämän kauppiaan tulon jälkeen. Yksi taitaa vielä olla.

    • Anonyymi

      kauppias jonna hyvärinen on tehnyt vääriä päätelmiä.

    • Anonyymi

      tässä tämä uudestaan https://www.google.com/search?q=jonna+hyvärinen&rlz=1C1GCEA_enFI877FI877&oq=jonna+&aqs=chrome.0.69i59j69i57j46i433i512j0i512j46i433i512j46i512l4j0i512.486724812j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    • Anonyymi

      kun katsoo kauppiaan työuraa, niin ei kyllä enään kiinnosta käydä k linkissä kaupassa hyi hitto.

    • Anonyymi

      Tuo postipalvelu ja mustamakkara on kaksi eri asiaa.
      Eli mikä siellä teidän mielestä on pielessä.
      Postipalvelu vai makkara

      • Anonyymi

        Kauppias ja henkilökunta(osittain).


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kauppias ja henkilökunta(osittain).

        Muistahan että kukaan ei sinua sinne kauppaan kaipaa, toivottavasti vain rehelliset ihmiset siellä asioivat, hyvä valikoima ja ystävällinen palvelu!


    • Anonyymi

      Keskon maine menee kauppapaikkana.

      • Anonyymi

        Kilpailua pitäisi olla, mutta ei tällä menolla ainakaan Ylöjärvellä.


    • Anonyymi

      Kyllä kaupassa pitäisi pystyä asioimaan ilman että "kauppias hengittää" selän takana. Itse ainakin haluan katsella mitä on tarjolla ja ennen kaikkea hintoja vertailla, jotka Linkissä on todella korkealla tasolla. Välttämättä tuotteita ei ihan heti löydä kaupasta joten silloin tarvii pyöriä ja kierrellä etsiessä. Kauppias Hyvärinen ei varmaan sitä hoksaa. Kaksi eritason kauppaa vierekkäin, joten ostoksia tulee tehtyä hintatarkkana henkilönä kummastakin. Vertailkaa hintoja ja katselkaa ja funtsatkaa saako jostain muualta parempaa/halvempaa. Meitä on moneen junaan ja toiset vähän kiireisempiä ja toisilla vähän enemmän aikaa panostaa ostoksiin, kauppias Hyvärinen.

      • Anonyymi

        Niin lidil on vieressä ja seillä on melkein kaikki tuotteet helvempia. Ihme, että kalliimmalla hinnoilla myyvä kauppa pysyy pystyssä. Kai sitten on vaan niitä jotka maksaa ruuasta kalliimman hinnan.


      • Anonyymi

        Miksi hän sinua kyttää, minua ei ole kytännyt kertaakaan vaikka käyn päivittäin. Ai niin, minähän en varasta mitään vaan maksan itse omat ostokseni


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi hän sinua kyttää, minua ei ole kytännyt kertaakaan vaikka käyn päivittäin. Ai niin, minähän en varasta mitään vaan maksan itse omat ostokseni

        Kyllä se sinuakin kyttää kameroista


    • Anonyymi

      Ja mi ä ku olen ollut tyytyväinen postipalveluun ja kaupassa käyn harvemmin...

    • Anonyymi

      Ai miten niin? Palvelua saa aina ilta klo 22 asti joka päivä! Mikä tässä ei tyydytä, sekö että joskus joudut pari minuuttia odottamaan kun asiakaspalvelija tulee kassalta. Muista aikaa kun posti palveli klo 17 asti arkisin... Ystävällinen palvelu ja hyvät kauppiaat.

    • Anonyymi

      Kyllä tuolla postipalvelut on toimineet aivan hyvin. Käytän aika paljon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      128
      5744
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2559
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      134
      2467
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      7
      2066
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      12
      1323
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      58
      1055
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      9
      1038
    8. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      51
      912
    9. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      76
      825
    10. Temusta tilaamiseen tulee muutos

      Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
      Maailman menoa
      101
      815
    Aihe