Aukaisin tämän viikon ensimmäisen kaljan

Saa nähdä montako kymmentä menee tällä viikolla. Viime viikolla meni lasku sekaisin jo keskiviikkona.
4119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pieni muna?

Äänestä

Google Pläystä ja äpplestoresta löytyy kehittämäni BoozeCalc äppi, joka osaa laskea kuvassa olevien tölkkien ja pullojen määrän. Otat vain kuvan, avaat äpin ja annat selvän älyn laskea puteleiden määrän.

Ei enää epämääräistä muistelua tai laskentaa!

Äänestä
  • toimiiko myös tölkeillä

    Äänestä

On se kusikura muka hyvää!!

terv. Koskenkorvalta

Juopot Rysssänmaalle r.y.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saa nähdä montako kymmentä menee tällä viikolla. Viime viikolla meni lasku sekaisin jo keskiviikkona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu