26-vuotiaan rouvan toive

Anonyymi-ap

Minulla on yksi haave jonka haluaisin toteuttaa.
Haluaisin olla päivän prostituutiona, en välttämättä rahan takia vaan haluaisin kokemuksen.
Olen 24-vuotias 167cm 56kg rouva Nurmijärven Rajamäeltä.

21

1299

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      24v epäilemättä löydät sata vapaaehtoista miestä.

      Jos fantasiasi on olla päivän prostituoitu, mutta et halua välttämättä maksua. Miten ajattelit, että se osio sitten hoidetaan ?
      Sinulla taitaa olla halu tulla käytetyksi niin kuin mies haluaa.
      Mitä palveluita tämä "pikkulutka" tarjoaa ?
      Gfe
      Kaikki kolot käytössä

      Täällä iloinen, seksikäs ja nuori ja kiimainen nainen myy palveluitaan miehille. Minun kanssani vietät unohtumattoman päivän. Tykkään ihan perus seksistä aina rajumpaa menoon. Kerro mitä haluaisit tehdä minulle. Voit alistaa lievästi, eikä kanssani ole kiire. Myyntivalttinani kondomin käyttö ei ole pakollista, jos asioista päästään sopuun. Voit tulla sisääni pienestä "lisäkorvauksesta".
      N24

      Teet itse varmasti paremman. Kuvittele miten itse naibostaisit itseäsi, jos olisit prostituoitu. Yritä harjoitella rooliasut jonkun kanssa. Ehkä leikitte roolileikkiä miehesi kanssa. Hän voisi "poista" sinut baarista tai mitä lie.
      Tai voit testata halukkuuttasi lähtisivätkö miehet mukaasi. Pane ylläsi pornoon asuste mitä omistat.

      • Anonyymi

        Buaahaa buhahhaa spedellä näköjään taas sekottaa heheheee


    • Anonyymi

      Taitaapi vaan tämäkin "rouva" olla se sama säälittävä tyttöilijäressukka urpoluuseri homppelipelle joka aina yleensä muutenkin täällä omia surkeita fantasioitaan levittää ihan kyllästymiseen asti

      • Anonyymi

        Ainakin hän on sekä 26-vuotias, että myöskin 24-vuotias....


      • Anonyymi

        Körttiläisen naismalli rukoilee hiljaa itseensä vetäytyen nöyränä syntisiä ajatuksiaan anteeksi!! Körttiläis isäntä ei usko todeksi, että nainen voisi haaveilla likaisempiakin asioita kuin pelkkä itsensä sormeilu.
        Todellisuuden tietous, saattaisi saada körttiläis ukon mielenterveyden romahtamaan!😂
        Päivi 52


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ainakin hän on sekä 26-vuotias, että myöskin 24-vuotias....

        Nimenomaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Körttiläisen naismalli rukoilee hiljaa itseensä vetäytyen nöyränä syntisiä ajatuksiaan anteeksi!! Körttiläis isäntä ei usko todeksi, että nainen voisi haaveilla likaisempiakin asioita kuin pelkkä itsensä sormeilu.
        Todellisuuden tietous, saattaisi saada körttiläis ukon mielenterveyden romahtamaan!😂
        Päivi 52

        Spede onkin nyt päivi buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede onkin nyt päivi buaahaa

        Olet vai buahaa spede on transu buahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olet vai buahaa spede on transu buahaa

        Oohh spede kilahti buaahaa


    • Anonyymi

      kik tom_tomii

    • Anonyymi

      Haluaisitko tuossa roolissa tulla käymään vaikka hotellissa? Tehdään kuviosta täydellinen "prostituutiokeikka", sitä myyt ja minä ostan jne. Toimitaan täysin kuten se menee oikeassakin elämässä. Olen mielyttävä suomalainen mies. Onko sinulla kik? Minun Tarkkis1. Sähköpostikin löytyy jos haluat keskustella tarkemmin..

    • Anonyymi

      sullahan on jo huoran elkeet. Ikä laski hetkessä 2 vuotta

    • Anonyymi

      Tällä Rajamäen Uunolla on järki jättänyt, luulee olevansa nainen tai joku muu. Ajatus palaa myöhemmin (jos palaa)

    • Anonyymi

      Miten sinuun saa yhteyttä helpoiten? Järjestetään toive!

    • Olen seurustellut vasta 3 viikkoa mies ystäväni kanssa joka on minua paljon estottomampi seksissä ja antanut jo lyhyessä ajassa minulle uusia nautinnollisia kokemuksia. Olen tosi ujo ja arka, enkä juurikaan ole seksin saralla paljoakaan kokenut mutta nyt olen oppinut ymmärtämään, kuinka suurta nautintoa se voikaan tuottaa!

      Nyt viime viikonloppuna vietimme aikaa hänen jollain tapaa ennestään tuttujen vanhempien miesten kanssa yhden tällaisen talossa. Siellä nämä miehet alkoivat ehdotella minulle että antaisinko heille seksiä rahasta.
      En siitä innostunut, en varsinkaan koska kolme miehistä oli noin 60-75 ja kaksi muuta noin 50 vanhoja miehiä, eivätkä nyt ulkonäöiltäänkään mitenkään puoleensa vetäviä. Itse ole 20v ja seksi tuollaisten pappa ikäisten kanssa tuntui epänormaalilta.
      Miesystäni Joni kuitenkin yllytti minua suostumaan. Rahaa oli luvassa 400€ ja Joni houkutteli minua ajattelemaan kuinka iso raha se on ja mitä kaikkea sillä saisi ostettua jne.
      En kuitenkaan suostunut ja lähdimme lopulta talosta muualle jatkamaan iltaamme.
      Joni arvosteli minua tylsäksi ihmiseksi ja kuinka en osaa heittäytyä elämän vietäväksi ja nautintoihin kuten hän.

      Nyt kuitenkin kun asia jäi pyörimään ajatuksiini ja kuvittelen mitä olisin kokenut jos olisin suostunut miehille, on tämä alkanut kovin kiihottamaan minua.
      Yritän olla ajattelematta asiaa mutta se nyt ei vain jätä minua rauhaan. Hieman jopa kaduttaa, miksi en ymmärtänyt siellä silloin käyttää tällaisen kokemuksen saamiseksi tilaisuuttani hyväksi.
      Joni ei ole vastannut puheluihini eikä viesteihini enää sen jälkeen kun lähetti tylyn viestin, etten ole hänestä enää tarpeeksi kiinnostava!

    • Anonyymi

      Miten saa yhteyden?

    Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      121
      6030
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      29
      2120
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      177
      1952
    4. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1123
    5. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      66
      1114
    6. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      24
      997
    7. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      73
      987
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      24
      902
    9. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      42
      897
    10. Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla

      Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I
      Suomussalmi
      12
      765
    Aihe