MTV3 45 saamassa kenkää

4137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liian vähän. Mtv3 on kuitenkin pahinta saastaa Suomen mediakentässä.

Äänestä
  • Pöllölaaksoon alkoi pesiytyä liika SDP:N ÄäriVasemmiston Punikkeja, nyt kaikki nuo Punikki-Parat saa Kenkää ja ne menee Punikki-Yleen takasin, siellä On "SuojaTyöPaikka" varattuna !

    Äänestä

YLE kanssa leikkurin piiriin, siellä aivan liian paljon tuottamatonta työvoimaa.

Äänestä

Liikevaihto 217 milj. € ja henkilöstö 336. Liikevaihto n. 646 000 € jokaista työntekijää kohden ei vain riitä ja tulos ollut tappiollinen vuosia, koska maailma on niin kallis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyvä hyvä!!!

https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000009786509.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu