Ei ole sikarit, eikä ole edes isot rinnat Iitalla. Salaisuus muhkean näköiseen etuvarustukseen on selvästi push up rintaliivit ja aimo kasa vessapaperia tai muuta höttöä tungettuna liiveihin / topin sisään. Farmi ohjelman promokuvassa hauskasti vessapaperit tai muut täytteet ihan rutussa ja muhkuroina paidan alla. Iitalle voisi joku kertoa, että tuollaiset jutut kannattaa jättää yläasteelle, noloa se tosin on silloinkin. https://www.seiska.fi/kotimaa/mista-on-kyse-iida-vainion-ja-archie-cruzin-pitaisi-olla-farmi-suomen-kuvauksissa-mutta-he-muhinoivat-ruotsinlaivala-tuotantoyhtiolta-mystinen-selitys/1114376
Totuus Iitan rinnoista paljastui
Anonyymi-ap
218450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Nolohan se on muijakin, jotenkin vajakin oloinen piipittäessään selityksiään.
Mitä nopeammin tää poistuu julkisuudesta ja otsikoista nolaamasta itseään yhtään enempää sen parempi.
Iida on vielä nuori ja lapsellinen.
19v nuori?, ei kyllä vanhakaan, mutta kyllä jo aikuisuutta pitäisi löytyä.
Väittävät, että nykyisin ihmiset kehittyvät nopeammin, mutta mielestäni yhä useampi on lapsen tasolla vielä lähellä 20 ikävuotta.
Kyllähän aiemmin jo 17v naisetkin menivät naimisiin (liitot myös kesti) ja 18v olivat jo äitejä.
Joku tällainen iita on varmaan koko ikänsä bimbo.
19-vuotias on aikuinen.
Iida nyt vain on näitä tusinatyrkkyjä, jotka kuvittelee, että julkisuus on ammatti ja kaikki juorulehden otsikot on saavutus vaikka ne negatiivisia olisikin.
Koulutukseen, tai työhön ei kannata hakeutua, kun tissejä vilauttamalla rahaa tulee muutenkin.
Tämäkin suttura tulee huomaamaan parin vuoden päästä, että valinnat elämässä on olleet totaalisen vääriä.
Seiska on saanut uutta kohutietoa siitä, miksi Iida ja Archie ovat jo poistuneet Farmi Suomi -ohjelman kuvauksista.
Luotettavan lähteen mukaan kaksikko olisi saanut lähtöpassit sarjasta roisin käytöksen takia.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/829c14b4-33ed-444d-9ffe-a34bb3b97345
Iida Vainio ja Archie Cruz kertovat harjoitelleensa ”vauvojen tekemistä” Farmi Suomen kuvauksissa.
Iida kun tykkää tällaisista hyväkuntoisista ja rikkaista pojista, Archie laukoo.
Yhtään en epäile pois potkimista ohjelmasta.
Milloin viimeksi muuten Archie on profiloitunut muusikkona?
Sehän tunnetaan nykyisin vain sekoiluista.
Iida nyt on täysin lost case, maine on mennyt jo ajat sitten.
Ei saanut lähtöpasseja. "Luotettava" lähde on kateellinen häviäjä.
Jännä ettei "huippumuusikolla" ole kesällä keikkaa, ehtii "tosi-tv" ohjelmiin.
Mitä muuta voi odottaa kahdelta tyhjä päältä. Toinen vannapee rokkari ,toinen vannapee toimittaja, hostaaja laulaja. Ei voi sanoa tulevaisuuden olevan nuorissa kun näitä katselee. Ja mahtaa vanhemmat olla ylpeitä jälkikasvun toilailuista.
Pelle artsi kohkaa oikeustoimilla farmi häädön takia. On sitten pellejen pelle. Enää puuttuu, että heittäytyy maahan pitualleen ja huutelee men jag vill...
Seiskan "luotettava" lähde on ekana tippunut, joka ei tiedä mitään tapahtumista, kun itse tippui ekana. Archie ja Iida ei saaneet lähtöpasseja, se on varma.
Ei kai kellään 19 vuotiaalla ole tuollaisia reppuja, ei auta täytteet, on laitettu implantit.
Erittäin rumat utareet, niinkuin olisi yhdeksän lasta tehnyt, jokainen normaalimies inhoaa tuollaisia Eikö hänellä olekkin aina vanhoja, lihavia, hikisiä ukkoja?
Vanhempana jo huolestuisin, mutta taitaa Iida rukka olla näitä hemmoiteltuja, kaiken aina kiukuttelemalla saaneita pissiksiä, jonka vanhemmat on luovuttaneet jo aikoja sitten.
Mimmi on todennut, että on aina tehnyt niinkuin mieli tekee, neuvoja kuuntelematta ja tässä on tulos.
Vaikea silti uskoa, että kukaan olisi ylpeä tänkaltaisesta jälkikasvusta.
Nehän piti olla luomut, jotka kasvaneet kun aloitti treenaamaan salilla.Näin neiti itse kertoi useassa mediassa.
Tuohon ei usko kukaan että salilla kasvaneet rinnat :D Tuo oo varmaan ikinä siellä mitään muuta tehny ku kuvia itsestään räpsiny :D
Salilla käyvillä ja paljon treenaavilla rinnat pakkaa kutistumaan, kun rasvakudosta häviää, joten Iidan jutut on ihan huttua.
Näkeehän se jo tyhmempikin , että Virosta hankituista ponttooneista on kysymys.
Ei ihme, että ameeban aivoilla varustettu rockkikukko on nistä niin innoissaan, onkohan Archie vieroitettu aikoinaan liian aikaisin.
Kovin ovat ”muhkuraiset” nuo rinnat, ettei nyt kuitenkin ole ihan vaan vessapaperilla täyttänyt liivit…
Tuonhan voisi laittaa Niksi-Pirkkaan! Miten saada hetkessä uhkeat rinnat!
Toi vessapaperin tunkeminen rintsikoihin on vanha konsti, varmaan virolaisen mutsin opettama.
Nuo rinnat on kuin olisi ahteri leuan alla.