Ns..viihdeohjelmat voisi siirtää pikkukakkosen esitettäväksi. Meno aikuisilla ihmisillä kuin 6v. lapsenkohellusta. Aina vain uutta samanlaista huutoa ja kiljumista ja naurun räkätystä.
Nuo suomalaiset
Anonyymi-ap
8158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voi että, miten samaa mieltä olenkaan. Viihdettä tehdään teini-ikäisille, vaikka eivät edes telkkaria katselekaan.
Juuri näin. Ennen osattiin tehdä viihdyttävää viihdettä, nykyiset vain ärsyttää.
Toiste on me, jotka kotona kalsarikännejä otamme, hauhistelemme kun porukka käy tapahtumissa varsinkin jos on julkisuuden henkilö.
ON kyllä niin lapsellista paskaa kuin olla ja voi. Varsinkin MTV:n ohjelmat ovat alinta ja alhaisinta skeidaa maan päällä.
Ensin Yle nyt mainosteevee. Tiedätkö Persu edes itsekkään mitä haluat.
Pitäisikö tulla kirkolaavia.
Ja samat naamat joka ohjelmassa.
Niin on. "Tietäjä tietää." Kun tietäisi, kuka tästäkin on vastuussa. Eikö aikuiset enää osaa peliin katsoa vai onko Raamatun sanoma ymmärretty niin että pitää käyttäytyä lapsenomaisesti. Tähdistähän tässä on kyse. Siis "tähdistä". Eivät osaa mitään.
Youtube tarjoaa parempaa. Vaikka kiinalaisia elokuvia "engsubbed" tai yhden miehen Gopro-kameralla kuvattuja videoita, joiden laatu ylittää miljoonabudjetilla tehnyt elokuvat ja sarjat.
Ohjelmataso pyritty pitämään Persujen tasolla.
Muuten haluavat leikata.