Taas alkaa piikitys.
Älkää ottako piikkejä, eikö jo näy miten hautaus urakoitsijat työllistyy.
Ei yhtään piikkiä yli 65v
Ottakoot THL putiikki.
Tosi Hullua Liigaa on THL
Älkää ottako piikkejä, eikö jo näy miten hautaus urakoitsijat työllistyy.
Ei yhtään piikkiä yli 65v
Ottakoot THL putiikki.
Tosi Hullua Liigaa on THL
Vastaukset 38
Vanhimmat
Ei tienkään oteta yhtään ns korona piikkiä enää.
Sisko kuoli 66v veritulppa piikistä..
Meitä halutaan tappaa
Tämä lenssu on 5G lenssu. Piikkien Grafeeni reakoi 5G taajuuteen ja aiheuttaa verenvuoto tulehdustiloja joita saadaan aikaan PULSSI lähetyksillä. Ameerikan joukoilla on 1m lautas antteneja joilla voidaan jopa joukko tappaa mielenosoittajat ovat ajoneuvoon asennetavia.
Tällä ne linnut tippui laumana alas.
Ei lintu influenssa koko lintu laumaa kerralla puita taivaalta alas..
G 5
On tappoase
Tiedän alavudelta yhden joka kuoli 64 vuotiaana noihin paskapiikkeihin. Sydän alkoi oireilemaan niiden jälkeen.
fake news
Kaikki Mediat on ostettu Vapaamurareiden hallintaan jo vuosia sitten. Pienissä paikallislehdissäkin on Muurari katsomassa ettei totuus pääse leviämään. Mitä lehdistä TV rariosta kuulette on syötetty teille vapaamurarien toimesta.
Meitä tapetaan. Eikä ole mikään salaliitto teoria
Ei tietenkään..yhtään piikkiä enää..
Se 2 riitti ja serkku kuoli jo ensimmäiseen.
Muu suku voi huonosti
Et ole ihan viisas.
Minä olen viisas.En ottanut yhtään piikkiä.Akan en anna ottaa jos ei saa hoitajana käyrä työs ilman piikkiä. Olkoot kotona. ..Menkööt ne THL pöllöt akuuttiin osastolle työhön.
Kersoja ei myöskään piikitetä.
Milloin Suomi vaatii Plieferiltä rahat takaisin myrkkyvedestä rokotteena? Puola, Italia ja Portugal suunnittelee vaatimusta,.
Ei kuule nämä tollot ymmärrä koko myrkky, teloitus piikin sisältöä.
Ne juoksee kuoleman peloissaan pers ojossa.
Ottaa myrkky piikkiä..
Todellisuudessa itse tuhoisaa..
3v niin kuolee.
Kiitos ei yhtään piikkiä, ei olla otettu.
Eikä oteta
Joo ei mekään eikä olla riskiryhmäläisenä edes sairastettu..
Flunssaa oli vähä. Se siitä pelottelu koronasta
Ei suomella oo munaa..
Kansanmurhaan vastata
Ei alavutelaaset ymmärrä piikki vaaraa...
Antaa tollojen ottaa..päästään niistä
Rokotteen vastustajat ovat tutkitusti roskaväkeä.
Totta tohtorit ja professorit jotka oikeesti osaavat tutkia..
Nuo THL porukka on osaamattomat julkishallinnon palkkalaisia....
Joilla osakkuus myrkky bisneksiin...
Tulee märkää, pimeää ja kylmää. Menkää piikille, niin hatuttaa enemmän.
6 ja 7 jo tappaa..päästää noista mömmö zompeistakin eroon
Ilman muuta piikin pistäminen kannattaa,erektio kuin nuorena vaikka jo vanha patu. Kolmannen rokotteen jälkeen piti tilata kaalimatokaupasta viiden litran sangon liukkaria että emäntä kestää kyydit. Joka persu vaan piikille, joillakin todettu älykkyyden lisääntymistäkin.
Kepulaiset jo piikitetty..
Muut piikit 1 cm tyvestä löysää🤣🤣🤣🤣
Syövät räjähtää käsiin. Piikit syyllisiä
Kuolemaa piikit jouduttaa..
Etenkin jos on perussairauksia
Onneksi minun läheiseni voivat hyvin.Ei väsytä, ei ole diabetesta, ei stressiä..
Eikä otettu yhtään piikkiä 8 hengen perhe..
Eikä oteta...
THL
Palkalliset itsekään eivät ole ottaneet myrkky piikkejään...
Ei tienkään oteta myrkky piikkejä
Kiitos samoin ei tutkimattomia piikkejä.
Haluan läheiseni elää.
Syöpä räjähtää käsiin.
Piikit levittää syöpä solutkin
Mää ainakin otan.
Hyvä pääset pois tästä ajasta.
Pidä huoli ettet joudu ikuiseen tuleen ja kärsimykseen.
Sel ei piikit auta, päinvastoin.
Mikähän äärilahko täällä mölyää? Ei anna Alavudesta oikein hyvää kuvaa. Onneksi viisaat ottaa rokotuksen.
No kyllähän nämä (Alavudella) tiedetään 🙈 + että yksi ääri-ihminen voi lähettää vaikka miten monta kommenttia tämmöseen ketjuun. Olis parempi kun vaatis rekisteröinnin kaikki "keskustelupalstat".
😂😂😂
Tyhmä ihminen joka kannattaa valvontayhteiskuntaa ja haluaa sensuroida "väärät" mielipiteet. Sitä on kyllä tulossa, älä ole yhtään huolissasi. Kamala ihminen olet.
Onko nallekarhuja kadonnut myymälästä ja kuka on syyllinen yli 50 vuotta sitten tapahtuneeseen kuolemaan? Kaikkiin näihin tapahtuneisiin asioihin on syyllinen COVID-19. Ukrainan sota johtuu COVID-19 epidemiasta.
Piikitetään on ollut jo jonkin verran että on tänään laskettu aika iso kiitos kaikille! Kyllä kaksi ja puoli tuntia sitten menee vielä lähempänä ajankohtaa ei voi mitään ihmeitä aikaan tilauksesta kaikkialle...
On kyllä niin sekavaa tekstiä, että olisiko kirjoittajan aika käydä lääkepurkilla jotta kupoli alkaisi (mahdollisesti) taas toimimaan.
Niinhän teidän mielestä kaikki mikä ei lue opetussuunnitelmassa tai iltalehdessä on sekavaa.
Kiva varmaan elää koko elämä valheessa ja pitää itseään älykkäämpiä ihmisiä hulluina.
Piikitysralli varmaan alkaa kohta, ja jos ei ota tulevaisuudessa pakollista mikrosirua oikeaan käteensä tai otsaansa, niin drooni tulee visiitille, lupaa disko-Glaus: www.youtube.com/watch?v=UkxsmK2infE
upp