Maailman kaikkein luotettavimmilta tuntuviin, milloinkaan erehtymättömiin profeettoihin lukeutuva herra Piho tietää taas!
Millilleen, piirulleen, sekunnilleen ja timantintarkasti on tämä tapahtuva, sillä niin on Herra Jumala ilmoittanut suoraan ja ilman välikäsiä herra Piholle, joten epäilykselle ei ole sijaa!
Halleluja!
Kiitos Herralle!
Amen
sela
Jouko Piho
@JoukoPiho
Paavo Väyrynen on vielä Suomen presidentti. Näin on Jumala säätänyt ja ilmoittanut.
Traducir post
12:32 a. m. · 13 jun. 2022
Piho: Väyrynen on vielä Suomen presidentti. Näin on Jumala säätänyt ja ilmoittanut.
8
439
Vastaukset
- Anonyymi
Päävo Väyrynen teki Jo nuoruusvuosinaan runon joka päättyi sanoihin ;
" ennen kuin huomaattekaan, Presidentti olen tämän maan "
- noooh, onhan tässä Jo mennyt yli puolivuosisataa ! ? - (yli 50v.)- Anonyymi
SDP:n Bile-Sannikka pyysi "Urpo" Urpilaista Pressaehdokkaaksi, mutta Ei se suostunut, ja Jos se alkaa, niin lähempänä Joulua saattaa jotain ilmotella !
- Eli Sossu-Punikeilla Ei Edes Ole Ehdokasta ! - raukoilla - nyyh nyyh ei oo !
- SDP:n Mäkynenkin otti "Kaapista" - "PesuKarhu-Solmion" ja pani Kaulaansa !
Heeeeeeh heheheheheh heeee - Anonyymi
Kepun " Albiino " Rehn , munasi ittensä jo eka vaalitentissä !
- Se pyyteli jo "Anteeksi" puheitaan ?
- Oliko "Anteeksi" pyyntö Todella Aito ja Vilpitön ?
- Kyllä nyt pitää vaatia Rehniltä " Katumusta " ainaki seuraavat 15vuotta !
-Juu ja pitää " Ripittäytyä " joka Sunnuntai ja Pyydellä Anteeksi, ainakin SDP:ltä ja ÄäriVasemmistolt ja Punikeilta ja MyrkynVihreiltä !
- Varmuuden vuoksi pitää Pyytää Anteeksi Hesarilta ja Iltalehdiltä ja Medialta ! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kepun " Albiino " Rehn , munasi ittensä jo eka vaalitentissä !
- Se pyyteli jo "Anteeksi" puheitaan ?
- Oliko "Anteeksi" pyyntö Todella Aito ja Vilpitön ?
- Kyllä nyt pitää vaatia Rehniltä " Katumusta " ainaki seuraavat 15vuotta !
-Juu ja pitää " Ripittäytyä " joka Sunnuntai ja Pyydellä Anteeksi, ainakin SDP:ltä ja ÄäriVasemmistolt ja Punikeilta ja MyrkynVihreiltä !
- Varmuuden vuoksi pitää Pyytää Anteeksi Hesarilta ja Iltalehdiltä ja Medialta !Juu ja ÄäriVasemmiston Lillerille kuitenin Nauretaan - Tosi On !
- Anonyymi
Persujen Hakkaraisesta tulee seuraava pääministeri. Näinkin on kuulemma päätetty.
- Anonyymi
Ei tule pääministeriä, vaan herra Hakkarainen on vielä Amerikan kuningas!
Näin on Jumala säätänyt ja ilmoittanut.
Tämä toteutuu täsmälleen yhtä varmasti kuin J. Pihon profetiatkin, olkoonpa ne milloin ja mistä tahansa asiasta!
- Anonyymi
Kaksintaistelu luvassa, sillä onhan Jahve ilmoittanut Piholle myös Pihosta tulevan Suomen presidentti! Tuossa olisi jo hyvä kohde Veikkauksen sivuille pitkävedossa / voittajavedossa. Sen verran olen varovainen etten kovin mainittavalla summalla osallistuisi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774652- 1801957
- 1241630
- 1341202
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848