Maailman kaikkein luotettavimmilta tuntuviin, milloinkaan erehtymättömiin profeettoihin lukeutuva herra Piho tietää taas!
Millilleen, piirulleen, sekunnilleen ja timantintarkasti on tämä tapahtuva, sillä niin on Herra Jumala ilmoittanut suoraan ja ilman välikäsiä herra Piholle, joten epäilykselle ei ole sijaa!
Halleluja!
Kiitos Herralle!
Amen
sela
Jouko Piho
@JoukoPiho
Paavo Väyrynen on vielä Suomen presidentti. Näin on Jumala säätänyt ja ilmoittanut.
Traducir post
12:32 a. m. · 13 jun. 2022
Piho: Väyrynen on vielä Suomen presidentti. Näin on Jumala säätänyt ja ilmoittanut.
8
426
Vastaukset
- Anonyymi
Päävo Väyrynen teki Jo nuoruusvuosinaan runon joka päättyi sanoihin ;
" ennen kuin huomaattekaan, Presidentti olen tämän maan "
- noooh, onhan tässä Jo mennyt yli puolivuosisataa ! ? - (yli 50v.)- Anonyymi
SDP:n Bile-Sannikka pyysi "Urpo" Urpilaista Pressaehdokkaaksi, mutta Ei se suostunut, ja Jos se alkaa, niin lähempänä Joulua saattaa jotain ilmotella !
- Eli Sossu-Punikeilla Ei Edes Ole Ehdokasta ! - raukoilla - nyyh nyyh ei oo !
- SDP:n Mäkynenkin otti "Kaapista" - "PesuKarhu-Solmion" ja pani Kaulaansa !
Heeeeeeh heheheheheh heeee - Anonyymi
Kepun " Albiino " Rehn , munasi ittensä jo eka vaalitentissä !
- Se pyyteli jo "Anteeksi" puheitaan ?
- Oliko "Anteeksi" pyyntö Todella Aito ja Vilpitön ?
- Kyllä nyt pitää vaatia Rehniltä " Katumusta " ainaki seuraavat 15vuotta !
-Juu ja pitää " Ripittäytyä " joka Sunnuntai ja Pyydellä Anteeksi, ainakin SDP:ltä ja ÄäriVasemmistolt ja Punikeilta ja MyrkynVihreiltä !
- Varmuuden vuoksi pitää Pyytää Anteeksi Hesarilta ja Iltalehdiltä ja Medialta ! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kepun " Albiino " Rehn , munasi ittensä jo eka vaalitentissä !
- Se pyyteli jo "Anteeksi" puheitaan ?
- Oliko "Anteeksi" pyyntö Todella Aito ja Vilpitön ?
- Kyllä nyt pitää vaatia Rehniltä " Katumusta " ainaki seuraavat 15vuotta !
-Juu ja pitää " Ripittäytyä " joka Sunnuntai ja Pyydellä Anteeksi, ainakin SDP:ltä ja ÄäriVasemmistolt ja Punikeilta ja MyrkynVihreiltä !
- Varmuuden vuoksi pitää Pyytää Anteeksi Hesarilta ja Iltalehdiltä ja Medialta !Juu ja ÄäriVasemmiston Lillerille kuitenin Nauretaan - Tosi On !
- Anonyymi
Persujen Hakkaraisesta tulee seuraava pääministeri. Näinkin on kuulemma päätetty.
- Anonyymi
Ei tule pääministeriä, vaan herra Hakkarainen on vielä Amerikan kuningas!
Näin on Jumala säätänyt ja ilmoittanut.
Tämä toteutuu täsmälleen yhtä varmasti kuin J. Pihon profetiatkin, olkoonpa ne milloin ja mistä tahansa asiasta!
- Anonyymi
Kaksintaistelu luvassa, sillä onhan Jahve ilmoittanut Piholle myös Pihosta tulevan Suomen presidentti! Tuossa olisi jo hyvä kohde Veikkauksen sivuille pitkävedossa / voittajavedossa. Sen verran olen varovainen etten kovin mainittavalla summalla osallistuisi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522075
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3301274Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.911166- 1491055
- 35928
- 67919
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59797Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta23796Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46759