Roskapuolueen nousu ja tuho

Meitä lyötiin täysiä kakkavaipalla naamaan mutta kestimme sen mutta turhaan kun Rkp sisäpiiristä valuu tietoa etteivät halua enää tähän saastaiseen kuonahallitukseen joka rasismissa ja rotuopissa kiehnää
18221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

VAletta TH

Äänestä

  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🔞 ­­N­­­y­­m­­­f­o­­­m­­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17979212V

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Tarina RKP;stä ?

Äänestä
  • Kato orava?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kato orava?

    Onko rasisti rasisti rasisti.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Onko rasisti rasisti rasisti.

    Vasukka rasismin suojelija, tappajat terorisoi arkinmäen tapaan.
    https://yle.fi/a/74-20005934

    Äänestä


Tottukaa kakkavaipoihinne, persut ! Niin Persu-Sebukin tottui.
Kakki ihan suorassa TV-lähetyksessä niihin saadakseen ääniä.
Ja konttasi vaipoissa tuomiokirkon rappusilla.
Persuun vetoaa mikä vain, muttei mikään järjellinen.

Äänestä
  • Toistoa, toisto toistoa. Vanhoja juttuja, vanhoja juttuja, vanhoja juttuja.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Toistoa, toisto toistoa. Vanhoja juttuja, vanhoja juttuja, vanhoja juttuja.

    Persukakka ei vanhene koskaan.

    Äänestä

Demukommarit sairastaa.

Äänestä

Purra on rasisti.

Äänestä
  • Eikun fiskaalirasisti. Luokittelee samaan mamut ja köyhät.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Eikun fiskaalirasisti. Luokittelee samaan mamut ja köyhät.

    Jos hallapurrien PS hajoaa, suomen rasistit joutuvat poliittisesti kodittomiksi. Vahinko vai onni?

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Jos hallapurrien PS hajoaa, suomen rasistit joutuvat poliittisesti kodittomiksi. Vahinko vai onni?

    Tilanne muuttuu globaalisti MONISSA asioissa niin, että kenenkään on mahdotonta ennustaa, mitä kaikkea tulee tapahtumaan ja mihin kaikkeen nuo muutokset tulevat vaikuttamaan.
    Aivan yksinkertainen esimerkki lähimenneisyydestä on Covid-19. Se tuli täysin yllättäen, ei sitä osattu ennustaa. Ja se on vain pientä esimakua tulevasta. Esimerkiksi ilmastonmuutosta vähättelevät ihmiset eivät edes halua katsoa sen pidemmälle kuin oma nenä yltää ja kuinka pojanpoika ylenee armeijassa joksikin natsa-apinaksi, siinä on monen tulevaisuuden näkymät.
    Muistan ennen Venäjän hyökkäystä Ukrainaan, kuinka "kaikkitietävät" henkilöt puoluetaustaa mainitsematta persuiksi sanoivat olevan aivan hullua puhuakaan, että Venäjä hyökkäisi Ukrainaan. No, sitten kävi kuin kävi ja sen jälkeen nuo samaiset tietäjät alkoivat kertoa, milloin sota loppuu. Sitä he ovat kertoneet sodan alusta saakka ja nyt sota on kestänyt about 550 päivää. Määräaika sodan loppumiselle siirtyy noilla tietäjillä
    eteenpäin sitä mukaa kuin sota jatkuu. On ne tietäjiä. Joka asian ne tuntuu tietävän.

    Laitan tähän yhden ihan satunnaisen linkin pakolaisuuteen liittyen.

    https://www.ykliitto.fi/uutiset-media/uutiset/ilmastopakolaisia-on-joko-satoja-miljoonia-tai-ei-lainkaan

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Meitä lyötiin täysiä kakkavaipalla naamaan mutta kestimme sen mutta turhaan kun Rkp sisäpiiristä valuu tietoa etteivät halua enää tähän saastaiseen kuonahallitukseen joka rasismissa ja rotuopissa kiehnää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu