miten kiva tapahtuma oli tänään kirjastopuistossa 🥰
Kiitos Vantaa,
Anonyymi-ap
7203
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Niin oli, kiitokset kaupungille kun järjestää näitä.
Saispa niitä tänne länsi vantaalle kin
Tällä vaanmtoeit täysi banhoja homeisa busseja kuntalaislle
Mikään edestäni tulemasta kirjastopuistoon myöskään sieltäpäin. Kulkuyhteydet ovat erinomaisia ja kirjastopuisto on ihan sekä juna- että bussiasemalla vieressä, joten kaikkialta Vantaalta on sinne ihan hyvät kulkuyhteydet. Tällaiset esitykset eivät liity mitenkään Vantaan ’aluepolitiikkaan’.
Vilkaise tapahtuma kalenteria, kyllä siellä myyjoorkissa on maksuttomia tapahtumia..
Niin siis meillä länsi vantaalla torilla ei tapahtumia
Kaupunki vaan tuonut hylättyjä busseja torin täyteen.
Ei paljin kiinnista alaka odotteleen kuljetusta ja kiertekeväö täyttä nussia ja sitten silä yakaisn taas menee aikaa ennmön kun on bat'raa käyttöää matkailuun lisöksi pitäytyy syödäkkin ja kun ei kelään vataa maksaa kallita lounaita .
Helppoohan se in kehuu kun asuu sillä kauoungin talolla ja nauttii ilmaosiat luontaista johtajien kanssa kuntalaisten maksaessa kaiken
Mitäs siellä on ollut?
Miksi myyrmöen tori täynnä vanhoja homeisia busseja
En viihdy niissä vois olla. edes ratikoita