Kiitos Vantaa,

miten kiva tapahtuma oli tänään kirjastopuistossa 🥰
7203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin oli, kiitokset kaupungille kun järjestää näitä.

Äänestä

Saispa niitä tänne länsi vantaalle kin
Tällä vaanmtoeit täysi banhoja homeisa busseja kuntalaislle

Äänestä
  • Mikään edestäni tulemasta kirjastopuistoon myöskään sieltäpäin. Kulkuyhteydet ovat erinomaisia ja kirjastopuisto on ihan sekä juna- että bussiasemalla vieressä, joten kaikkialta Vantaalta on sinne ihan hyvät kulkuyhteydet. Tällaiset esitykset eivät liity mitenkään Vantaan ’aluepolitiikkaan’.

    Äänestä

  • Vilkaise tapahtuma kalenteria, kyllä siellä myyjoorkissa on maksuttomia tapahtumia..

    Äänestä

Niin siis meillä länsi vantaalla torilla ei tapahtumia
Kaupunki vaan tuonut hylättyjä busseja torin täyteen.


Ei paljin kiinnista alaka odotteleen kuljetusta ja kiertekeväö täyttä nussia ja sitten silä yakaisn taas menee aikaa ennmön kun on bat'raa käyttöää matkailuun lisöksi pitäytyy syödäkkin ja kun ei kelään vataa maksaa kallita lounaita .

Helppoohan se in kehuu kun asuu sillä kauoungin talolla ja nauttii ilmaosiat luontaista johtajien kanssa kuntalaisten maksaessa kaiken

Äänestä

Mitäs siellä on ollut?

Äänestä

Miksi myyrmöen tori täynnä vanhoja homeisia busseja
En viihdy niissä vois olla. edes ratikoita

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

miten kiva tapahtuma oli tänään kirjastopuistossa 🥰

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu