Meidän naapuri kyttää jokaista liikettämme. Hän seisoo puiden takana piilossa ja tuijottaa suoraan meidän puolelle, tai sitten istuu nenä kiinni ikkunassa ja vahtii jokaista tapahtumaa. Ja jos hän ei tee kumpaakaan näistä, niin hän kuuntelee meidän puolen puheita omalla terassillaan istuen.
Naapuri kyttä.
Anonyymi-ap
191262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
kirkolla asuu kerrostalossa kanssa oikea superkyttä, tietää kaiken ja näkee. parvekkeella väijyy ymym
"Virkkeen alussa on aina iso alkukirjain"https://peda.net/id/4c61a820472
"Sukunimet kirjoitetaan isolla, mutta muissa merkeissä ennen loppupistettä tulee pieni ja pisteen jälkeen iso kirjain."
https://blogs.helsinki.fi/kirjoittajantyokalupakki/piste/
oho, täällähän joku luulee olevansa isänkielen opettaja.
"Virkkeen alussa on aina iso alkukirjain"
https://peda.net/id/4c61a820472
*Äidinkielenopettaja
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17980119N
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Oletko varma, että kyseessä on poliisi?
Rantakoivistossaki asuu rivitalo kyttääjä.
Yhdessä asunnossa niitä on 2 kyttääjää 😂
Ja juurikin rivarissa 🤭
En voi mennä kauppaan parturiin naisiin ,äiti hoitaa kaikki paineet.
Äidin kanssa kahdestaan ei ole muuta.
Kun liikaa kiikaa niin saa syöksyt.
Ei kannata välittää joillain ei ole omaa elämää.
Sairaitahan tuollaiset kyttääjät on. Harmi, kun Suomessa siirryttiin avohoitomalliin jo vuosikymmenet sitten, Joskus ennen tuollaiset tapaukset olisi pistetty Kellokoskelle. Siellä olisivat puhuneet muille potilaille ja hoitajille, kuinka he ovat poliiseja ja valvovat kaikkea kaiken näkyvillä silmillään ja kaiken kuulevillaan korvillaan. Lisäksi he eivät luule asioita, vaan tietävät kaiken. Pahinta sairaiden vapaana olemisessa on se, että he sairastuttavat ihmisiä ympärillään.
Niin ja pahimmat kyylät ja skytät on niitä jotka täällä huutelee. Ne skytät tykkää myös puuttua toisten elämään, mutta ainahan ne vastuuseen teoistaan joutuvat. Onneks on se oma elämä ilman mielenterveysongelmia.
Naapuri mörkö poika ei käy missään ei edes ulkona ja mutsi antaa hänelle lääkkeet et saa jotain aikaseksi 24t aikana.
Hienoa elämää voi olla hyvinkin äidin kanssa.
En koskaan ollut silleen naisen kanssa muuta kun omaa kättä ja kerran mies antoi kunnolla kyytiä ja en viikkoon kävellyt kunnolla.