Eivät kuunnelleet Lauria, eivätkä Kimmoa.
Paunun kaksi isoa virhettä:
Anonyymi-ap
5369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaiholla muistan aikaa jolloin Paunun autot pyörivät öisinkin kuin väkkärät Tampereen linja-autoasemalla. Nyt on hiljaista. Vain Pupu pitää eloa yllä. Mitä vakavia virheitä on bisneksessä tehty, kun enää nuolibusseja ei täällä näy?
Nyt vasta valuu ensimmäinen nuolibussi Tampereella laituriin. Ennen niitä kulki läpi yön. Oi niitä aikoja, oi niitä aikoja, ne tahtoisin niin elää uudelleen. Tuo aika kartellin tuo aika sukuoikeuksien, sen tahtoisin niin elää uudelleen!
Kimmolla on hyvin aikaa kirjoitella yön hiljaisina tunteina, kun ei ole matkustajia, ei ole rahtia. Vain kellon tuijotusta, koska voisi lähteä viemään kaikki kaksi matkustajaa kolmostien pimeyteen. On herralla varmasti uransa huipentuma!
Tuo tilannehan oli jo lakkautetun nokkavuoron beibellä
MUAAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
BUOOHOHOHOHOHOHOHOOOOOOOOO!!!!!!!!!!
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17980971t
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞