Onko niin ettei heillä toimi vilkut vai eivätkö he ymmärrä sen merkitystä.
BMW autot vilkuttomia
20
655
Vastaukset
- Anonyymi
Oli varmaankin niin kiire homostelemaan äijänkivelle, ettei kerinnyt vilkuttelemaan🤣
- Anonyymi
Mitä se muille kuuluu mihin Baijerin pojat menee ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä se muille kuuluu mihin Baijerin pojat menee ?
He niin rehvaikka ja isän autolla ajavat pakoputki pöristen
- Anonyymi
Ei niissä toimi myöskään nopeusmittarit
- Anonyymi
Useampi nuori poika lippis väärinpäin päässä ajelee ja vilkun käyttö on että ei heille kuulu sellainen.
- Anonyymi
Ovat bemarikuskit kuiten oikeita paskahousuja, kun Poliisit on näkyvillä, niin kyllä vilkut löytyy bemaristakin.
- Anonyymi
Koskee myös mersuja ja audeja. Saksalaismerkit, mutta tehdään ties missä. Komponenttipula? Myydään lisävarusteena, eikä raha enää riitä niitä ostamaan?
- Anonyymi
Mitäs jos kaikki lopetettais vilkun käyttö ja takavalojen käyttö, eikä ajovalojakaan tarvita.
- Anonyymi
Häpeäisin jos olisin bemari kuskin isä tai äiti.
- Anonyymi
Ei demari
- Anonyymi
Onko se vilkku niillä Annelissa kun niin vaikea käyttää sitä.
- Anonyymi
Jälkimmäinen.
- Anonyymi
Tänään Cm pihasta lähti valkonen bemari noin 16.55. Kuski oli saanut vedettyä autossa hupun päähän mutta ei ollut vilkkua kun kiviniitylle päin lähti. Löin itseni kanssa vetoa kun näin tämän huppupään lähtevän ja voitin vedon. Varmaan tämäkin oli saanut kortin lahjaksi.
- Anonyymi
Klo 17 loppui huolto tarjous kiviniittyllä
- Anonyymi
Pitääkö ketään enään nykyään huppua päässä.
- Anonyymi
Ei
- Anonyymi
Kyllä pitää näin torilla eräs vanha mummo jolla oli ja alla lippalakki
- Anonyymi
Tämän äiti.
- Anonyymi
Taidan hommata bemarin kun täytän 17 ja ajelen miten sattuu sitten, en tiedä saanko naista paremmin mutta ostan lippiksen kanssa ja jos sekään ei riitä ostan hupparin ja vedän sen sillai päähän etten näe sivuille lainkaan. Toivon vastauksia alle 70v naisilta. NIMIMERKKI jou jou jou ja soitin jo on.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1174898Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1163979Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2223913Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1741374En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155