Onko niin ettei heillä toimi vilkut vai eivätkö he ymmärrä sen merkitystä.
BMW autot vilkuttomia
Anonyymi-ap
19676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Oli varmaankin niin kiire homostelemaan äijänkivelle, ettei kerinnyt vilkuttelemaan🤣
Mitä se muille kuuluu mihin Baijerin pojat menee ?
He niin rehvaikka ja isän autolla ajavat pakoputki pöristen
Ei niissä toimi myöskään nopeusmittarit
Useampi nuori poika lippis väärinpäin päässä ajelee ja vilkun käyttö on että ei heille kuulu sellainen.
Ovat bemarikuskit kuiten oikeita paskahousuja, kun Poliisit on näkyvillä, niin kyllä vilkut löytyy bemaristakin.
Koskee myös mersuja ja audeja. Saksalaismerkit, mutta tehdään ties missä. Komponenttipula? Myydään lisävarusteena, eikä raha enää riitä niitä ostamaan?
Mitäs jos kaikki lopetettais vilkun käyttö ja takavalojen käyttö, eikä ajovalojakaan tarvita.
Häpeäisin jos olisin bemari kuskin isä tai äiti.
Ei demari
Onko se vilkku niillä Annelissa kun niin vaikea käyttää sitä.
Jälkimmäinen.
Tänään Cm pihasta lähti valkonen bemari noin 16.55. Kuski oli saanut vedettyä autossa hupun päähän mutta ei ollut vilkkua kun kiviniitylle päin lähti. Löin itseni kanssa vetoa kun näin tämän huppupään lähtevän ja voitin vedon. Varmaan tämäkin oli saanut kortin lahjaksi.
Klo 17 loppui huolto tarjous kiviniittyllä
Pitääkö ketään enään nykyään huppua päässä.
Ei
Kyllä pitää näin torilla eräs vanha mummo jolla oli ja alla lippalakki
Tämän äiti.
Taidan hommata bemarin kun täytän 17 ja ajelen miten sattuu sitten, en tiedä saanko naista paremmin mutta ostan lippiksen kanssa ja jos sekään ei riitä ostan hupparin ja vedän sen sillai päähän etten näe sivuille lainkaan. Toivon vastauksia alle 70v naisilta. NIMIMERKKI jou jou jou ja soitin jo on.