Koska demarit pyytävät anteeksi

Anonyymi-ap

Sitä että ovat ryöstäneet Suomen kaikki varat ja aiheuttaneet ainakin 100000 suomalaisen ennenaikaisen kuoleman ja vielä useammalle kärsimystä jonka olisi voinut hoitaa pois.

10

135

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitä päivää ei tule KOSKAAN.
      Nämä ovat niin ylpeitä, he eivät nöyrry.
      Samanlaisia kuin romaanit.

      • Anonyymi

        Perustuslain vastainen mielipide! Ilmiannettu ylläpidolle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Perustuslain vastainen mielipide! Ilmiannettu ylläpidolle.

        Hei sulla on valtion asiat hoitamatta demarisuvakki !
        Ai, mutta sinähän olet OPPOSITIOSSA.
        Varmaan harmittaa .....
        Kjäh kjäh kjäh ...
        SDP on kuolemankielissä.


    • Anonyymi

      Persujen päiväsadut alkavat!

    • Anonyymi

      Kylhä rahaa on . Rikkaitten veronalennus on jo sovittu ja nyt aikovat vielä rikkaitten perintöveroa laskea ..
      Rikkaitten yksityislääkäri käyntejä turvataan isolla rahamäärällä .. köyhien pitäis vaan olla rikkaita niin saavat rahhaa ..

      • Anonyymi

        hyvä yritys leena-kapi ...


    • Anonyymi

      Persujen hyväksymä lääke suomalaisten kärsimykseen ja ahdistukseen: Rajut sosiaaliturvan leikkaukset, jotka kohdistetaan suurelta osin heikoimmassa asemassa oleviin.

    • Anonyymi

      Saatanan sosialistit, aloitte tappamaan ihmisiä 1917. Se tappohimo saatiin loppumaan 1918 alkukesällä. Paljon jäi ampumatta ja sen kyllä huomaa ….

      • Anonyymi

        Laita kivääri takaisin asekaappiin, mennään torin reunalle olusille, minä tarjoan. Jutellaan mukavia, vaikkapa marjasadosta, tulevan syksyn ja talven säästä, metsästyksestä, kirpparilöydöistä, jos olet alan harrastaja. Lähdetään sitten omille teillemme ja huomaat, että tuohonkin ihmiseen kannatti tutustua, riippumatta poliittisesta näkemyksestä. Jokaisella meistä on mieleenpainuva tarina tai kaksi kerrottavana. Hyvää loppukesää.


    • Anonyymi

      Eivät pyydä. Kun moraali on vielä alhaisempi kuin Putinilla niin on turha odottaakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      325
      3825
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3550
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2240
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      112
      1674
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1558
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1309
    7. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      136
      927
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      99
      880
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      78
      816
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      86
      751
    Aihe