Naista jota kiihoittaa pillun näyttäminen vieraalle, tai paria joka haluaa myös näyttää, m kuopion seutu
Pillun vilauttajaa
25
3515
Vastaukset
- Anonyymi
Eilen kun istuttiin vaimon kassa ravintolassa, hame nousi aika korkealle ja kaikki näkyi, Pyysin häntä ottaman vielä pikkarit pois ja hieman yllätyin, kun hän lähti käymään wc.ssä ja takaisin tullessa pikkareita ei enää ollut...
- Anonyymi
Ihanan leikkisä vaimo. Mitä teit vastavuoroisesti ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihanan leikkisä vaimo. Mitä teit vastavuoroisesti ?
Kävin vessassa riisumassa tiukat ja paksut boxerini ja avasin housujeni vetoketjun. Sitten palasin paikalleni ja kaikki näkyi.
- Anonyymi
Samoja kokemuksia. Aivan mahtavaa kun vaimo vilauttelee rohkeesti muille pilluaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihanan leikkisä vaimo. Mitä teit vastavuoroisesti ?
Ensin menin istumaan niin että en ollut näkymien tiellä. Vaimon ilmeistä päätellen, hän sai kiinnostuneita katseita osakseen. Jonkun ajan päästä lähdin baaritiskille hakemaan lisää juotavaa. Hidastelin juomien ostojen kanssa ja jäin itsekin katselemaan näkymiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ensin menin istumaan niin että en ollut näkymien tiellä. Vaimon ilmeistä päätellen, hän sai kiinnostuneita katseita osakseen. Jonkun ajan päästä lähdin baaritiskille hakemaan lisää juotavaa. Hidastelin juomien ostojen kanssa ja jäin itsekin katselemaan näkymiä.
No nyt tapahtui.... Saatiin seuraa parinvaihdosta kiinnostuneesta herrasta. Tosin hänen vaimo ei ollut vielä ihan varma...
- Anonyymi
Sitten heräsit
- Anonyymi
Jos tällainen pillunvilauttelija on joskus liikenteessä, voisimme sopia kohtaamisen. En koske tai lähesty ellet halua, tyydyn ihan katselemaankin. Auto on.
- Anonyymi
Oon huomannut että vaimolla sama fetissi,mielellään vilauttelee saunaillassa vävypojalle,posliini pimppa vilkkuu pojalle,nään kun pojan silmät vilkkuu mielenkiinnosta,tytärpuoleni taas näyttää mulle kaiken...se passaa mulle🥰
- Anonyymi
Käydään usein viikonloppuna +80 leskianopin luona saunomassa, naiset menee ensin niin saan katsoa kun riisuvat ja anoppi aivan varmaan tahallaan vilauttaa ihanaa pilluaan minulle, aito karvainen luomu pillu isoilla häpyhuulilla ja iso klitoris, wau! mikä näky, kyllä seisoo!!! pakko niiden saunoessa tuoksuttaa pikkareita ja liivejä, välillä jopa laukean niihin tai sitten kun menen saunaan niiden jälkeen vilautan anopille isona kovana stondaavaa kulliani ja unelmoin saunassa anopista.
- Anonyymi
Samat sanat mun anopilla,saunassa kun näkee suuret rinnat ja järkyttävät nännit pystyssä. Muutaman kerran anoppi tuolissa istuen levittänyt jalat,pillu täysin auki,häpyhuulet törröttää ja iso klitoris kyllä oma kyrpä herää,muutaman kerran näyttänyt itsekin kyrvän,kyllä kiihottaa
- Anonyymi
Jotta olisi anoppi, pitää ensi saada itselle nainen. Sulla sitä ei ole ja näin ollen ei anoppiakaan.
- Anonyymi
Naisen vilauttelua pidetään sallittuna ja pukeutuminen vapaa mutta jos mies tekee saman tai edes pullottaa housuissa hän on pervo itsensä paljastaja. Naiset taitaa katsoa enemmän kokonaisuutta kuin jalkojenväliä? Haasteellista varsinkin näin toisinpäin asiaa alueella miettien. Ajatuksena kiinnostaa mutta toinen osapuoli ei valmis.
- Anonyymi
Suunnitellutkin toteutusvaihtoehtoja.
Kaupungista löytyy unisex kodinhoito ja wc tiloja paristakin paikkaa. Paljastava osapuoli riisuuntuu tiloissa ja antaa vaatteensa toteuttavalle osapuolelle. Tämä ottaa ne mukaansa ja menee oven ulkopuolelle jossa tulevalta katsojalta otetaan puhelin pois / pantiksi ja varmistetaan ettei kuvausvälineitä mukana. Suunnitteleva osapuoli on tavannut henkilön ennakkoon mutta paljastavalle tämä tapahtuu täytenä yllätyksenä.
Nopeampana ratkaisuna vilautus toteutettavissa sovituskoppien yhteydessä.
- Anonyymi
Toisinaan tyttöporukalla jätämme pikkarit pois kun lähdemme diskoon.
Riittävän lyhyt mekko niin kyllä jonkun pojan sormet löytävät paljaan pillun
mekon alta. Sitten sana leviää ja seuraava on heti tarkistamassa asian.
Baarijakkaralla voi istua ja pyöriä kunnes joku kiinnittää huomiota niin että
voi nostaa jalan toisen polven päälle niin hitaasti, että kaveri näkee haluamansa.
Etelän nakurannoilla sen sijaan kannattaa olla vähän pidättyväisempi. Kerran
tulin levitelleeksi reisiäni vähän väärään suuntaan ja siten olikin mahdoton
päästä irti tästä Georgioksesta ja hänen parista kaveristaan. Puoliväkisin he levittivät reisiäni ja koskettelivat pilluani ja tissejäni, eikä kukaan valvojista tai muista puuttunut tilanteeseen. Ajattelivat että Pohjolan vaalea mimmihän on
täällä etsimässä juuri kreikkalaista kovaa kyrpää - ehkä useampaakin.
En tiedä mitä olisin tehnyt jos ei pari ryhmäämme kuulunutta olisi tullut paikalle.
Suomalainen disko on sentään turvallinen paikka vilautteluun!
Mona- Anonyymi
Menossa tuonne marraskuun lopulla. Eli mihin kannattaisi mennä jotta vaimo saa huomiota?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Menossa tuonne marraskuun lopulla. Eli mihin kannattaisi mennä jotta vaimo saa huomiota?
Mihin päin kreikkaa olette menossa. Meillä on ollut sama leikki jo monta vuotta ja kreikassakin onnistunut monet kerrat
- Anonyymi
Alkuun kuvia tai videota kiihoittaisi näyttää vaikka oluella mutta ei ole lupaa
- Anonyymi
Eikö nainen anna näyttää vai miksi ei onnistu.
Meillä kyllä vaimo tykkää jos näytän hänen rohkeita alaston kuvia muille, ei kylläkään tutuille.
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://www.kevatkiimajopaalla.online/H/L6e4S5
- Anonyymi
On se vilauttelu aika kivaakin, jotkut muijat kyllä hallitsee sen homman..
Joskus ollaan tuttavaporukalla saunomassa, siinä porukassa on siis ihan tuttujen tuttujen tuttaviakin.
Vaikka meillä on selvät miesten ja naisten saunomisvuorot, niin aika monet näistä ainakin mulle vieraista naissaunojistakin tuntuvat esittelevän itseään tarkoituksellakin.
Mennään ns häveliäästi saunaan, mutta vaatteita jäädään riisumaan sopivasti kaikkien nähtäville tai ovi auki, jos saunassa on erillinen pukuhuone, ja vaatteet riisutaan vielä just siinä oviaukossa pillu ja tissit ovelle päin.
Tai tullaan alasti hakemaan muka unohtunutta juomaa nenän edessä tai jos nyt pyyhekin on ympärillä, niin on sen verran huolimattomasti, että varmast ikaikki tulevat esille kun vähän kumartuu eteenpäin. Tai istuu vaikka saunaterassin penkille, niin pillu vilahtaa pyyhkeen alta esille. - Anonyymi
täällä keskustelua vilautuksista https://discord.gg/AuYrnxvD
- Anonyymi
Nakusiivoojaa kaivataan. 50/h. Täysi luottamus ja kädet kurissa. Pk-seutu
- Anonyymi
Pari 50 vois salaa vilautella,meitä kiihottaa sellainen
Ketjusta on poistettu 101 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1323033- 71590
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2211345Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371041
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381022Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133977- 47954
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36887