https://yle.fi/a/74-20047789
YLE ei tietenkään sitä kerro mutta kaiken tekstin perusteella puukottaja on muslimi.
muslimi tietää toisen muslimin aikeet, joten osaa toimia
muslimi pysäytti muslimin Turun puukotuksessa?
21
368
Vastaukset
- Anonyymi
Massa oli kyllä valkoinen blondi heppu .. Hesaris kuva ,. Hepulla
Ilmeisesti ehkä psykoosi ,. Nyt ainajkin pääsi hoitoon ..
A- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😍 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Allah oli taas käskenyt?
- Anonyymi
Pysäyttää vai puukottaa? Molemmat sopii suurimpaan osaan maailmaa tapahtuu tuo missä vain maailman kolkkaan ja ihmisiin uskonnosta riippumatta.
- Anonyymi
https://www.hs.fi/kotimaa/turku/art-2000009820639.html
HS jutun mukaan muslimi pysäyttäjä on Sairaanhoidon opiskelija!- Anonyymi
Hassu otsikkoon ottaa tuo opiskelusuunta.
Miksei "Maahanmuuttaja pysäytti puukottajan"
- Anonyymi
Hienoa, että joku uskalsi tehdä jotakin. Ehkäpä hänen tekonsa säästi ihmishenkiä.
- Anonyymi
Maahanmuuttaja Zahid kaatoi valkoihoisen puukottajan maahan ja piti tätä aloillaan kunnes poliisi tuli. Näkyy tuon jutun videollakin.
Kun Zahid piti puukottajaa maassa käski puukottaja Zahidin "painua takaisin omaan maahansa", joten persuhan se puukottaja selvästikin oli.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cf718fa6-3305-4dad-b947-0da50f0ee50d- Anonyymi
Puukottaja olikin maahanmuuttajia vihaava persu, hehhee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puukottaja olikin maahanmuuttajia vihaava persu, hehhee.
Te ootte typeriä hupakoita. Helppo arvata, miten tyhjänpäiväisiä hölömötyksiä ja pieruvitsinne ovat ainut kulttuurinne.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puukottaja olikin maahanmuuttajia vihaava persu, hehhee.
Puukottaja puukotti jotain ukkoa takaapäin päähän.
- Anonyymi
Tyyppi oli antifan anarkisti nisti.
- Anonyymi
Puukottaja oli Koneen mannekiineja????
- Anonyymi
Jos Suomessa kerran on rikollisia, niin tänne tarvitaan heitä lisää myös muualta.
- Anonyymi
Tässä näemmä oli tarpeen yksi muualta tuotu rikollisen pysäyttäjä. Kun kerran kotimaista perää olevista oli joko puukottamaan tai juoksemaan karkuun, osasta jopa kuvaamaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tässä näemmä oli tarpeen yksi muualta tuotu rikollisen pysäyttäjä. Kun kerran kotimaista perää olevista oli joko puukottamaan tai juoksemaan karkuun, osasta jopa kuvaamaan.
Osa kuvasi ja kotimainen ohikulkija pyysi Zahidia itse soittamaan poliisille…
- Anonyymi
Muslimit ja tuhoisuus käyvät käsikädessä.
- Anonyymi
No kerropa tässä ihan omin sanoin, että millä tavalla tässä tilanteessa muslimi toimi tuhoisasti.
- Anonyymi
Totta kai taistelija osaa tehdä vastustajan vaarattomaksi. Eikö ole ollut tiedossa että ns turvapaikanhakijat ovat armeijakarkureita?
Vaikka tämä oli sankari niin vastaavat taidot on sitten muidenkin suomalaisten sotilaiden joukkoon soluttautuneiden taidot. - Anonyymi
Persuja vituttaa, kun ei roolit olleetkaan toisinpäin.
Mutta persut onkin umpityperiä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841719Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721595Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881373Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701299- 57915
- 48881
- 66874
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838