jatkuva rasismi turhan jauhaminen!!! Nyt alkaa oll amitta täynnä kun suomen asioit apitää hoitaa eikä vain kampiteta hyvän toimivan hallituksen suomen eli emeidän asiopiden hoitamista!!! RAIVOSTUTTAA!!! rks sdp vihreät jyrättävä pois estämästä suomen paranemista turvallisemmaksi ja paremmaksi!
Eikö ole mitään muuta turhaa huolta sdp,krp,vihreät kuin
28
355
Vastaukset
- Anonyymi
Kepulaiset on täyttä turhuutta
- Anonyymi
Samaa mieltä, samoin persut on turhia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä, samoin persut on turhia.
"Samaa mieltä, samoin persut on turhia."
Älä ammu itseäsi jalkoihin älä sahaa oksaa millä istut. Et vain ymmärrä vihervasemistolainen. - Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#179961760
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
vihervasemmistokepu on vuoden jos toisenkin Turhake.
- Anonyymi
Just näin! Ne joutaa lähteä.
- Anonyymi
Onko ilkeily vain persujen oikeus 🤔
- Anonyymi
Ilman vasemmistoa ei olis hyvinvointi yhteiskuntaa ja se on totuus...mutta eihän tämän päivän noubadit sitä ymmärrä eikä missään nimessä halua tunnustaa...nämä media kakarat vain aukoo suutaan ja mitätöivät kaiken...mutta eiköhän nykyinen hallitus pistä vipinää kinttuihin eikä vain suunsoittoon.
- Anonyymi
Miten se on rasistinen kirjoitus eikö se vastaakkaan samaa sävyä persujen kirjoituksen kanssa
- Anonyymi
Persu on turhake
- Anonyymi
Pääasia että pannaan köyhät kyykkyyn. Ja niitten lapsille opetetaan että kaurapuuro riittää ruuaksi. Jos on sairas ja työtön se on oma vika. Rikkailta verot alas että on almuja köyhille. Köyhyys loppuu kun eivät enää nai uusia.
- Anonyymi
Voi kun Orpo oli käynyt parturissa OLI OTTANUT OIKEIN RAITOJA TUKKAAN ..ILMEISESTI TARVI PÖNKITYSTÄ ITSELLEEN...PURRA SUORASTAAN V...TUILI MAIKKARIN TOIMITTAJALLE TV HAASTATTELUSSA TÄNÄÄN ÄÄNESTYKSEN JÄLKEEN...
- Anonyymi
Jaahas vai köyhät kyykkyyn näinkin pässi ihminen löytyy. Kyllä se btotuus tulee eteesi ennemmin tai myöhemmin
- Anonyymi
Ja tass yksi asia josta syytetään jotain muta kuin jok aon sen aiheuttanut. ymmärtäkää etä nyt korjataan viher vasemiston aiuttamia vahinkoja .
"Sähköautoilijoille luvassa ikävä kuluyllätys – nollapäästöisten perusveroa nostetaan nyt kovalla prosentilla
Sanna Marinin (sd) hallituksen jo reilusti yli vuosi sitten lanseeraama uusien sähköautojen autoverottomuus lankeaa nyt maksettavaksi ajoneuvoveron korotuksen muodossa."
https://www.is.fi/autot/art-2000009839072.html - Anonyymi
Kepulaiset on venäläisten ystäviä
- Anonyymi
Tuo on ilkeilyä ja rasismia. Täysin laitonta.
- Anonyymi
"Sdp:n, vihreiden ja vasemmistoliiton kansanedustajat äänestivät Rydmanin luottamusta vastaan."
Iltasanomista ja tyypilliset venäjän vallan ihannoivat äänesti noin. Rydman on fiksu äijä. Ei tee natsitervehdyksiä eikä kiduta kissoja yms yms.. - Anonyymi
PURRA LUULEE OLEVANSA UUSI PRINSESSA MUTTA KUN SUUNSA AUKASEE NIIN KAIKKI KUVITELMAT KATOAA KYLLÄ..OLIPA IKÄVÄ PÄIVÄLLÄ HAASTATTELUSSA MAIKKARIN TOIMITTAJAA KOHTAAN.....RUVEKKAA SEURAAMAAN TÄTÄ ROUVAA JA JÄTTÄKÄÄ MARIN RAUHAAN...
- Anonyymi
Persuthan nauraa koko rasismi puheille...heille on synnynnäistä ilkeys ja hyväksymättömyys toisia ihmisiä kohtaan.Sitä ei pestä pois ja kotikasvatus ruokii sitä..Sieltä kaikki lähtee...vitsi.vitsi se on heille kaikkeen selvitys
- Anonyymi
Ei ole mitään turhempaa kuin Persun porsas
- Anonyymi
Persut on ehdottomasti paras puolue tällähetkellä suomessa. Ainoa puolue mikä yrittää pelastaa suomen vihervasemiston tuhoamiselta. Etkä ymmärrä!
Rasismi ? Suomen kansalaisia kohdellaa huonosti kun apua yrittävät saada mutta ulkomaalaiset raiskaaja muslimit ovat lain yläpuolella ja kaikki maksetaan heille. Todelliset pakolaiset eivät ole suomessa.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🔞 Tyttö, jolla on hellä kieli ja huulet -> https://cum4.fun/?/fi017996176us
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞 - Anonyymi
aloittaja täysin oikeassa. mamuista ei muutakun kuluja ja jengejä riehumassa eivä ota oppia ruotsin tilanteesta sitäkö halutaan.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1024487Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/743821243- 1861052
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1091032Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna85921Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47901- 64891
- 64856
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk11852Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64826