Tutkija Hanna Wass alasti Helsingin sanomissa

162796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Missä kapakassa Hanna käy?

Äänestä
  • Mummotunnelista löytynee

    Äänestä

Tutkija Hanna Wass kertoo kaipaavansa joskus fyysistä läheisyyttä. [

Varmasti sitä halutessaan saa

Äänestä

Ensin tipahti olkaimet, sitten koko mekko. Onneksi toimittaja ehti paikalle.

Äänestä

Tämäkin turha julkkis on seuraavissa vaaleissa jonkun puolueen ehdokas ja äänestetään muiden pelle-edustajien seuraksi eduskuntaan....?

1Äänestä

Hannalla on kyllä hyvät perséét, ei siitä mitään kiistoa ole, ja hopeinen ristiriipus on kaulassa tässäkin tilanteessa.
https://aijaa.com/lJ3FeH

Vielä panettavamman näköinen Hanna on tosin silloin kun on vaatetta hiukan päällä. Hannan terhakat tissit tuppaa väkisin ulos kaula-aukosta, ja paljas reisiliha vilahtelee verkkosukkiensa yläpuolelta, MRAUHH.

Äänestä
  • Ruokottoman näköinen. Ja löysä. Mikä noita demareita vaivaa, kun se kaikki ovat aivan sekaisin.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ruokottoman näköinen. Ja löysä. Mikä noita demareita vaivaa, kun se kaikki ovat aivan sekaisin.

    No eipä seisota!

    Äänestä

  • Telkkarissa esiintyvä on Hanna on pantavuudessa ja seksikkyysmielessä paljon paremman näköinen. Tämä Hesarin harjoittelikuvaajan ottama, väärin valaistu kökkö alastonkuva ei teen nyt ollenkaan oikeutta professori Hanna Wassin akateemiselle ja luonnolliselle seksikkyydelle.

    Äänestä

Jo on hyvän näköinen nainen. Olen kiinnostunut yhteiskunnallisista asioista , mutta kun neiti Wass on kommentoimassa niin yhteiskunnalliset asiat unohtuu.

Äänestä

2 hot 2 handle

Äänestä

Näyttää turhan paljon eurooppalaiselle naiselle. Se on aina turnoff.

Äänestä

Joo en ymmärrä näitä puolialastomia! Ikää tulee niin pitää kurttuja esitellä😅☺️

Äänestä

Vähän kuin 80-luvun näyttelijä Seka

Äänestä

Miten voi olla 1977 syntynyt kun näyttää selvästi 1950 lopun - 1960 alun syntyneeltä.

Äänestä

Oishan tuo varmasti kokemus sinänsä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/533e563c-6baf-45dc-9cd8-1b1082c0e3b1

Ihana nainen, mahtavaa että sinkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu